האם אתם מעוניינים לבחור מזרונים זוגיים ללא קפיצים?

אחת האפשרויות הקורצות ביותר עבור זוגות וגם עבור יחידים שמעוניינים במזרן נוח במיוחד, הוא לבחור מזרונים זוגיים. באופן כללי, כדאי לזכור כי המזרנים השונים מתחלקים לשניים – אלו שכוללים קפיצים ואלו שהם ללא קפיצים. אם כך, מדוע לא מעט אנשים מעוניינים לבחור במזרון זוגי שלא כולל קפיצים? מה בכלל היתרון במזרן שלא כולל קפיצים? למי מזרון ככזה יכול להתאים? האם הוא מתאים לאנשים עם צורך ספציפי או שהוא מתאים לציבור הרחב? בואו ונבחן את המצב לעומק, ונראה למי המזרונים הללו יכולים להתאים במיוחד. שימו לב כמובן, שהדבר רלוונטי בין אם אתם זוג שמעוניין בזמן שכזה – אבל גם אדם יחיד שמחפש מזרן זוגי נוח במיוחד.

 

המזרונים שיעשו שינוי מהותי בחייכם

  • איך הם פועלים? – קודם כל צרך להבין מהו ההרכב של מזרונים זוגיים, שכן רוב המזרונים מורכבים מקפיצים שמספקים את הבידוד המתאים ואת התמיכה, אז אם אין קפיץ – מה מאפשר את הישנה? כיום, נעשה שימוש בטכנולוגיות מתקדמות במיוחד כדי לייצר מזרונים ללא קפיצים. בין השאר יש מילוי ויסקו, שהוא חומר תומך מיוחד, או שמדובר על מזרני לטקס, שהוא גומי איכותי מאד שמאפשר את התמיכה המתאימה. יש כמובן גם חומרים נוספים כמו ספוג, אבל ברמה הכללית, הוויסקו והלטקס, הם החומרים הפופולריים ביותר למזרנים זוגיים שלא כוללים קפיצים.
  • האם הם מתאימים לכולם? – תלוי מאד. באופן כללי, אין ספק כי מזרונים זוגיים יכולים להתאים לרוב המכריע של האוכלוסיה. הדגש הוא לעתים עבור כל חומר באופן ספציפי. כך למשל, עם הלטקס כמעט ואין בעיות והוא באמת נוח להמון אנשים. הוויסקו אף הוא נחשב לחומר נוח מאד, אלא שצריך לזכור שזה מזרן שמתחמם (למעשה, החימום של והוא שמאפשר את התמיכה האורטופדית המושלמת שלו). יש אנשים שעבורם החום הוא מוגזם ולא נעים, ואז אפשר בהחלט לשקול חומרים אחרים למילוי של המזרן.
  • האם יש התאמה לאנשים ספציפיים? – בהחלט כן! יש אנשים שמבחינתם מזרונים זוגיים יכולים להתאים אפילו עוד יותר מאשר בדרך כלל. אם ניקח למשל את מזרני הלטקס, הרי שהם מושלמים לאנשים עם אלרגיות לאבק. הלטקס, כחומר אורגני, הוא חומר שאבק לא יכול להיצמד אליו ולכן הוא נותר נקי לחלוטין מאבק, ומאפשר לציבור האלרגנים ליהנות משינה ארוכה ונקיה. מזרון הוויסקו לעומת זאת מתאים לאנשים עם כאבים כרוניים ובעיות אורתופדיות מורכבות – שכן זהו המזרן שמספק באמת את התמיכה המושלמת.

 

וכמה הם עולים?

מבחינת המחירים שלהם, הרי שברוב המקרים המזרונים שלא כוללים קפיצים ומלאים בחומרים איכותיים, יהיו יקרים יותר במקצת ממזרנים שיש בהם קפיצים. עם זאת חשוב להבין שפערי המחירים אינם כה גבוהים, ולעתים כאשר משווים ביניהם לבין מזרני קפיצים איכותיים מאד, המחיר אף זהה לחלוטין. זה אומר שאתם גם יכולים לשמר על התקציב שלכם, וליהנות משינה איכותית.

תודה! כבר אהבת את זה.