אפי שטנצלר | מידע על אפרים שטנצלר

פעמים רבות, אנו שומעים על אישים רבים, שכל כולם באמת למען העשייה הציבורית. מלבד היותם עוסקים במגוון רחב של תפקידי ציבור ומשפיעים באופן ישיר על חיי התושבים, ניכר שהם באמת מתמסרים לתפקידם בצורה הטובה ביותר. הפעם, אני רוצה להמליץ על אישיות חשובה בפוליטיקה הישראלית, אישיות שמבחינתי, שבר מספר רחב של חסמים בכדי להגיע עד הלום.

אני מדבר על מר. אפרים שטנצלר, או כמו ששמו שגור בפי רבים וטובים – אפי שטנצלר. למען הגילוי הנאות, אני מכיר את שטנצלר מזה כשניים וחצי עשורים. עוד מהתקופה שבה ניהל בצורה הטובה ביותר את עיריית גבעתיים. אפי, כיהן כראש עיריית גבעתיים בין השנים 1993 – 2006. במשך כהונתו כראש עיריית גבעתיים הרביעי, הצליח למצב את העיר בצורה מאוד גבוהה. השקעתו הגדולה היא עבור הדור הבא, לכן השקיע רבות בחינוך ומחלקות התרבות בעיר. לאחר כמעט שלוש קדנציות מלאות, פינה שטנצלר את תפקידו בכדי לעמוד ולבצע תפקיד חדש ומכובד.

אפי שטנצלר

תפקידו החדש של שטנצלר היה לעמוד כיושב ראש הקרן הקיימת לישראל. תפקיד זה הוא ביצע ללא דופי ורבב בין השנים 2006 – 2015. תפקיד זה הוא הגיע כנציג מפלגת העבודה. כידוע, קק"ל אמונה על אדמות העם היהודי ושמירה עליהם. כאיש צבא וחינוך בעברו (מפקד מחלקה בגדוד 890 של הצנחנים ועובד באגף החינוך בעיריית תל אביב – יפו), ידע ליישם את איכויותיו ולהביא ערך מוסף חשוב לארגון. בין פעולותיו – ייעור, חינוך והדרכה, קביעת ריאות ירוקות בערים ועוד.

לאחר שסיים את תפקידו כיושב ראש קק"ל, לא החליט לנוח. ההפך הוא הנכון. כיום מייעל את זמנו וממשיך לתרום למען הציבור. הפעם לטובת חיילי צה"ל היקרים מאוד ללבו וללב כל העם. אפי שטנצלר עומד בראש (מנכ"ל וכמייסד) ארגון בית קובי – הבית לחייל הבודד. המטרה היא להעניק לאותם החיילים שבאים ומשרתים נאמנה את מדינת ישראל, איזה שהיא תמורה. שהם יודעים שיש עבורם מישהו. כמייסד -שותף, מרבית עבודתו נעשית בהתנדבות. מדובר למעשה בבית לחיילים בודדים שאין שני לו. מדובר במוסד הפרטי היחיד, שמוכר ומוסמך על ידי צבא הגנה לישראל.

מאחלים לך אפי, המשך שנות פעולה ועשייה עבור כולם. הלוואי והיו עוד אנשים כמוך.

 

 

 

תודה! כבר אהבת את זה.