אופניים חשמליים

אופניים חשמליים הכי טובים

הום רוב האנשים אשר מעוניינים בכלי רכב ידידותי לסביבה אשר גם נוח לשימוש ויחסית זול ישר בודק את האופצייה של קניית אופניים חשמליים.

זה עובד בכל מקום

אם תמיד חלמתם שיהיו לכם אופני הרים כמו אלה שכבר יש לכם רק שתוכלו לנסוע בהם בכל השטחים שרק בא לכם בלי מאמצי פידול רבים מידי אז אתם יכולים להגשים את החלום בקלות. היום אפשר עם כל סוג וכל עיצוב של אופניים ליצור אופניים חשמליות.

לא יקרים מידי

אני תמיד רציתי אופניים ובגיל 13 קיבלתי את הזוג הראשון שלי לא הרבה זמן לאחר הבר מצווה . אני זוכר את שירת התפילות ואת הקולולו של הנשים. מאז אני חובב חזק ומושבע של אופניים ונוסע איתם בכל מקום. רק שהיום יש משהו עוד יותר מיוחד. החוויה של הנסיעה על אופניים חשמליות מחזיר אותי אחורה לגיל 13 שוב. זה חווית נסיעה שונה מהרגיל חדשה ומרעננת. לא צריך להזיע ואפשר להגיע ליעד בצורה קלילה וההרגשה היא של אופניים.

זה לא רק נוח במיוחד כי בנוסף הזוג שאני קניתי מרופד בטוסיק עם כיסא ג’לי מיוחד. המנוע אינו מרעיש אפילו במאית האחוז יותר מאופניים לא חשמליים. זה פשוט מדהים. זה כמעט בלתי יאומן. הנוחות של אופניים אבל יותר. למה יותר? פשוט ככה… תחשבו על זה שפעם הייתי צריך בנוסף לרעשים ברחוב לסידורים שלי ולכל הדברים שאני צריך לזכור במהלך היום גם להתרכז כל הזמן בלפדל. האופניים שלי על מנוע חשמלי בנויים כך  שכל כך נוח פשוט לנסוע ולשבת עליהם שעות על גבי שעות ולהות מהרוח הנעימה ללא מאמץ. אני יכול יותר להנות מחווית הנסיעה עכשיו.

למה זה גם בריא לי זה בריא בגלל שאני כבר לא בתוך האוטו החנוק. אני כברלא נוסע באוטובוס עם כל האנשים המזיעים וכל החיידקים באוויר. ראיתי לא מזמן ג’וקים באוטובוס. על אופניים החשמליים אני לא נתקל בדברים האלה. אני יכול לבחור באיזה שבילים לנסוע ולא חייב לעמוד בפקקים בשמש עם כל זיהום האוויר של הכבישים המהירים. הכאבי ראש שהיו לי בבוקר ובמהלך היום נעלמו. אני יותר בריא עכשיו בגלל שאני מקשיב לרוח ועושה מדיטציה בזמן הנסיעה ולא חייב להתרכז בפידולים. אני יכול להתרכז יותר בחווית הנסיעה הבריאה.

הוסף תגובה