איך לבחור מברשת איפור

כאמור, מומלץ מאוד להשקיע במברשות איכותיות. בחנויות שאינן מקצועיות ניתן למצוא מברשות שלא יחזיקו מעמד לאורך זמן ושאיכותן ירודה. זכרו שכמתאפרות בכלל וכמאפרות מקצועיות בפרט, אנו משתמשות במברשות ללא הרף ושהן באות במגע מידי יום עם צלליות, מייק- אפים, השומן הטבעי של העור ועוברות תהליך של ניקוי וייבוש. אנו זקוקות למברשות שיחזיקו מעמד וישמרו על צורתן ואיכותן לאורך זמן! לא פחות חשוב מכך, הוא מגען הנעים של המברשות על העור ואם אתן מאפרות, על אחת כמה וכמה- המאופרת שלכן לא צריכה לסבול ממברשת מעקצצת ולא איכותית ששורטת את עורה או גורמת לה לגירויים מיותרים. על מגע המברשת על פניכן ועל גבי פניה, להיות רך, נעים ומלטף.

כשאתם רוכשים מברשות, נסו אותן קודם על גב כף היד ובאזור העיניים. מששו את המברשת ובדקו אם היא רכה ונעימה (ישנן מברשות שצריכות להיות גמישות וקשות בכדי למלא את ייעודן, אך בטח שלא שורטות או גסות). כמאפרים, עלינו להיות מודעים ורגישים ללקוחותנו, "לרחף" עם המברשת בעדינות על גבי העור ולא ללחוץ חזק מידי כנגדו. אורך המברשות חשוב גם כן. כשידית המברשת ארוכה, מופעל פחות לחץ על המברשת, החומר מתפזר בכמויות קטנות ולא נוצר כתם. מברשות קצרות ומוקטנות יעילות לנשיאה ולטצ'אפים, אך לא לעבודה מקצועית.

מאת: זוהר רחל נחמני

הוסף תגובה


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in C:\Websites\www.tips4u.co.il\wp-content\themes\tips4u\single.php on line 498