איך לעדכן את המלתחה לפגישת עסקים?

עדכני? או שמרני? מוקפד או נינוח איך לעדכן את המלתחה לפגישות עסקים? ירין שחף מנהל בית הספר למקצועות האיפור הסטיילינג והתסרוקות עם ההסברים:

ירין שחף: נשות עסקים מיומנות, מודעות לסוד הטמון בהופעה החיצונית,. הן משתמשות בה ככלי להעברת מסר לתועלתן. כשאת לבושה נכון, פירוש הדבר הוא שאת משאירה את הרושם הנכון מבחינתך.

מודעות להתאמת קוד הלבוש לתפקיד, משפר את הביטחון העצמי ומעביר מסר סמכותי. ככלל, קוד הלבוש העסקי הנשי נכלל בארבע קטגוריות: עיקריות מודעות, התאמה, טאץ' אישי וסקס אפיל. הסוד הוא כמובן באיזון של ארבעתן. כשולטים ברזי קוד הלבוש, ניתן ביתר קלות לנווט ולשלוט בסיטואציות עסקיות וכמובן גם להותיר רושם בל יימחה.

צילום:shaterstok

לפני הכל זהי את מבנה גופך: אם התברכת במתנת אל של גוף חטוב תוכלי ליהנות ממגוון רחב של אופציות. אבל מה לעשות שלא כולן נולדו עם מידות של דוגמנות. לבוש נכון הוא זה שיטשטש את אשר תרצי להסתיר ויבליט כל חלקה טובה.
לדוגמא: לטשטוש רוחב האגן והקטנת מראה הישבן יש להעדיף חולצות לא צמודות המגיעות באורכן עד לאמצע הישבן .יש להימנע מגזרת מכנס "סקיני" צמוד שעלולה להבליט יותר את האזור הרגיש. לטשטוש עודפי שומן באזור הבטן ניתן לבחור חולצות חלקות שעוטפות את הגוף בצדדיו אך בפרונט שלו יורדות מהחזה לכיוון הבטן למטה. חולצות "בלוזון" יטשטשו שיפולי שומן באיור הבטן. לחזה גדול מומלץ על חזייה טובה (היא תעשה את כל ההבדל) יש להימנע מחולצות צווארון סגור או "גולפים" למיניהם. חולצות שכאלה רק ידגישו את החזה. יש להעדיף חלוצות חושפות "דקולטה".  (איור הצווארון)כשהבעיה הפוכה והחזה קטן, ניתן להגדילו לפחות במידה אחת ע"י חזייה מרופדת. חגורה מתחת לחזה או חולצה מעטפת עם כיווצים באזור החזה. נשים נמוכות יעדיפו חולצה ומכנסיים מאותה משפחה וצבע – אלה יעניקו מראה גבוה יותר

צילום:shaterstok

1. כלל לפגישות עסקים יש לבחור חולצות עם שרוול קצר או ארוך, לא בד שקוף לא גופיות ולא כאלה החושפות גב, בטן או חזה.
2. בבחירת שמלה, מומלץ על אורך של 7/8 . בגוונים חלקים
3. אורך החצאית לנשות עסקים הוא מינימום 10ס"מ מעל הברך.
4. מומלץ לגרוב גרביונים, בכל עונה. ובכל מזג אויר
5. יש לבחור אקססוריז איכותיים שישלבו עם ההופעה הכללית (ארנק, תיק, של, עיף, משקפיים מחרוזת קלאסית) אלה "יקפיצו" את המראה ויעידו על טעם משובח.
6. יש להקפיד על נעליים "שלמות" כלומר סגורות באזור האצבעות, עם עקב בגובה בינוני, ובכל מקרה, חשוב תמיד לוודא שהעקב נקי לא מקולף או מאובק.
7. בגזרת התסרוקת אין כמו שיער אסוף, או תספורת מהוקצעת, שיער שלא יסתיר את העיניים.
8. להשלמת המראה יש לבחור באיפור מעודן בגווני פסטל רכים, הברשת ריסים במסקרה יצרו מראה עיניים פתוח רענן ומואר וליפסטיק בגוון ניוד או וורוד מעודן יעצים את המראה המכובד.

 

צילום:shaterstok

הוסף תגובה


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in C:\Websites\www.tips4u.co.il\wp-content\themes\tips4u\single.php on line 498