בדוק למה מתייחסים נתוני הסוללה

נגני MP3 מבוססי דיסק קשיח משתמשים בדר"כ בסוללת ליתיום יון או ליתיום פולימר מובנית שנטענת דרך ה-USB (עדיף) ו/או דרך מטען חיצוני שמתחבר לרשת החשמל (DC. פחות עדיף). זמני הטעינה נעים בין שעתיים וחצי לכחמש שעות, וחיי הסוללה יכולים להיות כל דבר בין 12 השעות של iPod (ולפעמים גם פחות), ליותר מ-20 שעות בדגם Zen Touch של Creative, שנכון לזמן כתיבת טיפ זה הוא השיאן. חיי הסוללה פחות חשובים בשימוש רגיל וחשובים יותר אם אתם מרבים לטייל או לנסוע לחו"ל. במקרה כזה, העדיפו נגן שמאפשר גם טעינה ישירות מרשת החשמל. חלק מהנגנים מגיעים עם קיט "בינלאומי" של מתאמים לשקעי חשמל שונים.


טיפ חשוב: כדאי לבדוק למה נתוני הסוללה מתייחסים. חיי הסוללה מתקצרים ככל שמנגנים קבצים באיכות דגימה גבוהה יותר ובווליום גבוה יותר. מקובל לספק נתונים שמתייחסים לקבצים באיכות 128Kbit/sec בווליום של 80 אחוז. זאת למרות שסביר שהקבצים שלכם הם באיכויות גבוהות יותר וזמן הסוללה בפועל יהיה נמוך בכ-20 אחוז נוספים.


מתוך כתבה של ניצן וידנפלד ב-NRG shops, מדריכי קנייה


לכתבה המלאה

הוסף תגובה


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in C:\Websites\www.tips4u.co.il\wp-content\themes\tips4u\single.php on line 498