בחירת אטרקציות לאירועים

תכנון חתונה הוא לא דבר קל, ומלווה בהרבה מאוד לחץ נפשי ומתח שהכל יעבור בשלום. אין חתן וכלה שלא חשבו פעם אחת במהלך תכנון החתונה שלהם מה יקרה אם ישכחו משהו מהרשימה שלהם, לכן החלטנו לכתוב את המאמר הזה שיזכיר את הדברים שאולי שכחתם מהם.

בחירת אולם אירועים, שמלת כלה וחליפת חתן, תפריט, בר ודי ג’יי אף אחד לא ישכח אבל מה עם אטרקציות מיוחדות לאירועים אשר יהפכו את האירוע שלכם למושלם?

אטרקציות מיוחדות לאירועים – איך לבחור?

ישנם מספר דברים שחשוב לשים לב אליהם לפני שבוחרים אטרקציות לחתונה:

  1. קהל היעד- חשוב לשים לב לקהל היעד בחתונה במידה ומדובר בקהל צעיר שאוהב להשתולל אפשר למצוא אטרקציות הכוללות משחקים, או מוצרים מגניבים כמו מגשי צ’ייסרים בעיצוב מיוחד, כובעים מודפסים לחתונה עם הדפסים מיוחדים ומגניבים, חולצות מודפסות מיוחדות, מצתים עם שם הכלה והדפס מצחיק ועוד.
  2. תקציב – אחרי שכבר סיננתם מוצרים ואטרקציות לחתונה לפי קהל היעד חשוב לשים לב לתקציב העומד לרשותכם לבחירת האטרקציות, אתם לא רוצים להשתולל ולהוציא הרבה מאוד כסף על אטרקציות שירד מהתקציב שלכם לדברים האחרים בחתונה.
  3. מקוריות – נסו להשקיע באטרקציות ובמוצרים המיוחדים לחתונה, אל תבחרו משהו כי כולם עושים את זה. אטרקציות לחתונה יכולה להיות הדרך שלכם להפוך את החתונה לבלתי נשכחת. גם אם בסוף החלטתם ללכת על מוצר פשוט אף יפה, כמו חולצה מודפסת לחתונה, נסו לתת לו פאן אישי עם כיתוב מיוחד או הדפס מגניב שרק אתם חשבתם עליו.

חשיבות אטרקציות ומוצרים מיוחדים לחתונה

הרוב הגדול של חתונות בישראל מסתפקים במגנטים וככה לחתן ולכלה יש את המזכרת שלהם ולאורחים יש את המזכרות שלהם מהאירוע. אבל כאשר אפשר להדפיס חולצות מיוחדות עם הדפס מיוחד לחתונה למה לא לעשות את זה ולתת לאורחים שלכם מזכרת מיוחדת שתשמש אותם לעוד הרבה שנים?

ניתן גם לבחור במצית מודפסת עם הדפס שמתאים רק לכם, או מספר הדפסים מצחיקים וכל אחד יקבל מצית אחרת. גם מוצר שימושי וגם מתנה מגניבה מהחתונה.

כאשר אתם בוחרים מוצר מיוחד לאירועים או אטרקציה מיוחדת תחשבו מה יכול להיות הכי מיוחד שכולם ידברו עליו וירצו לעשות כמוכם, תנסו להיות מקוריים ומפתיעים ותראו שכל האורחים יזרמו עם זה. בחירת אטרקציה נכונה יכולה להרים את האירוע כמה רמות למעלה!

הוסף תגובה