בפילינג/שיוף בגב,ישבן, לא נפטרים מאקנה/איריס לוי

הגישה המקובלת כיום בטיפול באקנה בגב, אקנה בפנים או באקנה בישבן הוא באמצעות – שיוף פיזי או פילינג – שיוף פיזי או פילינג באקנה פעילה בגב בפנים או בישבן אינו נותן פתרון לאקנה. פילינג או שיוף חושף את האזור לזיהומים ועלול לגרום להתפשטות האקנה, הפצעים הפצעונים, הפרונקלים השחורים/השומנים לאזורים נוספים בגוף, החמרת הדלקת, אדמומיות חספוס העור, גירוי גירוד והתפשטות הכתמים חומים/אדומים הנלווים לאקנה.

שיוף ופילינג באקנה פעילה הוא טיפול שטחי וחיצוני שאינו עובד ואינו מטפל בשורש הבעיה, חיסול חיידקי האקנה באופן סלקטיבי P.ACNE הגורמים להתפרצות פצעי האקנה, ובנרמול הפרשת החלב הפרשת השומן עליו מתקיים החיידק.

הטיפול באקנה בפנים, באקנה בגב, ובאקנה בישבן בבני נוער ומבוגרים הניתן על ידי נעשה על פי מאפייני העור, סוג האקנה רמתו רגישותו ומצבו הנוכחי. וכל אלה על מנת לתת תוצאת טיפול מדויקת ומותאמת.

טיפול כללי ומקומי נכון ימנע סיבוכים ויביא להבראה שלמה. אולם הזנחת התופעה ועל אחת כמה וכמה טיפול לא נכון ו/או רשלני, עלולים לגרום לסיבוכים ולנזקים בלתי הפיכים דוגמת: "חורים" בעור, צלקות מכוערות ופצעים עמוקים יותר.

זה מביך, לא אסתטי, לעתים מתפשט לאזור המפשעות, הירכיים. זה כואב ולא נעים, ובסיטואציה אינטימית…! או כשאת/ה רוצה ללבוש בקיץ בגד ים…!!! ואם היום לא תטפל/י זה עלול ללוות אותך גם אחרי גיל 40…!

מחקרים מראים כי בעזרת קרן אור באורך גל מסוים ניתן להפחית ב- 80% לעתים גם יותר מאקנה בגב בזרועות בעורף קרקפת, פנים צוואר, על הישבן ירכיים ומפשעות. אין צורך לשנות את אורך החיים שלך – אין צורך בשינוי בתזונה – אין צורך לקחת וויטמינים.

לא מאמין/נה? הנך מוזמנת לגלוש באתר הבית ולהתרשם מעל ל- 80 המלצות לקבל טלפון להתקשרות ולהיווכח שיש פתרון לאקנה בגב בפנים ובישבן בבני נוער ומבוגרים .

גם אם חשבת להמתין עד יעבור זעם ושהפצעים יתייבשו, יגלידו, תגלה/י שאם לא טיפלת באקנה בישבן בזמן, העור יוותר מצולק ומוכתם. לעיתים אדמומי, מחוספס מגורה ומגרד לכן, טיפול מהיר, ממוקד ומתאים הוא חיוני לשמירה על מראה אחיד, חלק בהיר נקי ואסתטי מכתמים חמים/אדומים ומפצעים המופיעים לעיתים כנגעים גדולים עמוקים וכואבים ציסטות/פרונקלים.

ברגע שתתגבר/י על המבוכה, על התסכול ועל התחושה "ששום דבר כבר לא יעזור" תגלה/י עולם חדש של פתרונות אפקטיביים עם תוצאות מרשימות.

הפתרון לאקנה הניתן על ידי, הנו בטיפול מערכתי פנימי וחיצוני.

תוכנית 4 השלבים לטיפול באקנה – ללא תופעות לוואי – ללא בדיקות דם – ללא תרופות – ללא פגיעה בכבד –

1. טיפול קוסמטי לניקוז ניקוי וספיחת שומנים, המונע זיהומים ומאזן את הפרשות החלב, השומן, משפר את מרקם העור ומסייע לניקוי, חיטוי וכיווץ הנקבוביות, מניעת יובש גירוי גירוד איחוי וריפוי.

2. טיפול בטכנולוגיית IPL – קרן אור ואנרגיית גלי רדיו RF טיפול המומלץ אף ע"י רופאים. .

טיפול פוטותרפי בטכנולוגיית IPL – קרן אור, טיפול חדשני לאקנה פצעי הבגרות בבני נוער ובמבוגרים היחיד שהורס באופן סלקטיבי את חיידקי האקנה P. ACNE המונע את הצורך בשימוש בתרופות רואקוטן ואנטיביוטיקה – מינוציקלין , היחיד שעושה את אותה פעולה של כדור הרואקוטן "מייבש את הסבום השומן שמייצר החיידק" .

התוצאות מוכיחות כי ב- ברב המקרים נרשמה הצלחה בטיפול פוטותרפי בטכנולוגיית IPL –הטיפול הפחית את הסבל, ריפא את הפצעים, החליק העור ומנע צלקות וכתמים לאורך זמן.

חד היתרונות העיקריים של הטיפול בטכנולוגיית IPL היא ההחלמה המהירה. למעט אדמומית נקודתית ולעתים תחושת רגישות קלה שחולפת אין כל כאב או אי נעימות וניתן לחזור מיד לשגרה .

3. תכשירים היפואלרגניים, ופרא-רפואיים המותאמים אישית, בטוחים לשחזור ולחידוש מראה עור הגב, הפנים והישבן. המסייעים לאזן את הפרשת השומן ומונעים היווצרות קומודונים/שומנים/שחורים ופצעים חדשים לאורך זמן. התכשירים ממיטב המעבדות המקצועית בארץ ובאיכות גבוהה מתאימים ביותר לאקלים הישראלי ומאושרים ע"י משרד הבריאות.

4. תוספי תזונה (לא ויטמינים) ייחודיים המהווים מקור לרכיבים תזונתיים רבים העובדים על סימפטום הבעיה. מכילים פרוביוטיקה איכותית לטיפול בבעיות עור וחיזוק מערכת החיסונית, הנותנים פתרון יעיל לאקנה רקע אלרגי – דלקתי – זיהומי.

מעבר למקצועיות הבלתי מתפשרת ורמת הטיפול הגבוהה אופי הטיפול שניתן הנו אישי ופרטי על ידי בלבד.

הטבה ניכרת כבר לאחר הטיפול הראשון.
ניתן להגיע לייעוץ חינם וללא התחייבות

הוסף תגובה


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in C:\Websites\www.tips4u.co.il\wp-content\themes\tips4u\single.php on line 498