ברזנטים – לא רק בהישרדות!

מי שלא הכיר את הברזנט, למד להכיר אותו בתוכנית הישרדות. במאמר זה נגלה מתי הברזנט הופך לנחוץ, גם אם אנחנו לא על אי בודד!

מהו ברזנט?

ברזנט הוא בד חזק ועמיד במיוחד והוא מתאים באופן מושלם להגנה מפני שמש, רוח או גשם. כמו כן, הוא נקרא גם שמשונית, אבל ברזנט הוא השם המוכר יותר. ברזנטים יכולים להוות פתרון לצרכים שונים, בהם נעסוק בהמשך, והם נחשבים לאמינים ויעילים למטרות השונות, בין אם מדובר על חיפוי של שטח גדול או קטן.

סגירה למרפסת

למרפסות שמש יש שימוש רב במדינה חמה כמו שלנו ולכן הן חסרות לנו מאוד כשמגיע החורף ומתחילים הגשמים. פתאום יש תחושה, כאילו חלק בלתי נפרד מהבית פתאום הופך לבלתי שמיש. הפתרון האידיאלי למצב זה הוא סגירה של המרפסת באמצעות ברזנטים, המאפשרים שימוש בה אפילו בימים גשומים וסוערים במיוחד.

סגירה לפרגולה

בין אם מדובר על פרגולה פרטית בבית, או פרגולה בעסק, הרי שהיא מהווה מקום ישיבה נעים ונוח לשבת בו! לכן, גם על הפרגולה קשה לוותר כשמתחילות הטיפות הראשונות של הסתיו והחורף וסגירה שלה באמצעות ברזנט מאפשרת להמשיך לשבת או לארח תחתיה ללא קשר לעונת השנה או למזג האוויר בכלל.

כיסוי לרכב

הרכב שלכם, שנמצא מן הסתם בחוץ בכל ימות השנה, סובל לא מעט מהשינויים במזג האוויר. בין אם מדובר על לכלוך שהוא צובר בכל יום מחדש, ובעיקר כשיש שילוב של גשם ואבק, מה שמאפיין בעיקר את עונות המעבר. מעבר לכך, גם יש את הנזק לצבע של האוטו, הנגרם כתוצאה מהשמש. הברזנט נותן הגנה הן מהשמש והן מהגשם וכך הוא יכול לשמור על הרכב שלכם עם מראה של חדש לאורך זמן.

ריהוט חיצוני

אם יש לכם מרפסת או חצר עם ריהוט ייעודי, אתם ודאי מכירים את הקושי לשמור עליו. היות שריהוט זה נמצא בחוץ, הוא חשוף כל הזמן לנזקי מזג האוויר ולכן קשה לשמור עליו לאורך זמן. הפתרון המתבקש הוא כיסוי של הריהוט כשהוא לא נמצא בשימוש, כאשר ברזנטים מהווים את הפתרון המושלם לצורך זה.