ברכונים לאירועים

לא רק ה’ נמצא בפרטים הקטנים- גם המחוות האנושיות, הרגשיות. הערך המוסף של הדברים. מהותם. תמציתם. אלה וכאלה הם הברכונים, אשר באחרונה חל ביקוש ער וגובר בהם כמזכרות לאירועים שונים.

כפי שמעידה חברת ברכונים לי הפועלת שנים רבות בתחום: “במתכונת קטנה, מיניאטורית, צבעוניים וססגוניים, מוצר המהווה אחדות מושלמת של תוכן וצורה, הברכונים הם מתנה יפה שמוענקת כביטוי של תודה והוקרה על השתתפות באירוע”.

ברכונים בצורות שונות- מלבן, פירמידה, לב ועוד הם מזכרת יפה, מרשימה ומרגשת. ניתן להזמין אותם על נייר יוקרתי ואיכותי, עם הטבעת  כסף בנוסח מבוקש ( אשכנזי או ספרדי) בשילוב לוגו והטבעה אישית (מה שהופך אותם גם למוצר מבוקש לאירועים של חברות עסקיות הרוצות לפנק את המשתתפים בהם במזכרת שתזכיר להם את החברה).

ברכונים מקושטים, דקורטיביים, כגון ברכת המזון עם סדר שבע הברכות המוצעת בדגם שולחני, שניתן להעמידו אל השולחן מהווה בבתים רבים חלק בלתי נפרד מהשולחן בכלל והשולחן-ערוך בפרט. כאשר בחלק החיצוני שלה יש ברכת מזל טוב או ברכה אחרת- מודגש ומועצם האפקט שלה.

הוצאה קטנה- רווח גדול

אין ספק כי ההוצאה על ברכונים בטלה בשישים לעומת עלות המוצרים והשירותים הרבים באירועים, אבל המשקל הסגולי והערך המוסף שלה הופכים אותה למזכרת רבת ערך, למתנה שאינה מתכלה.  הוצאה קטנה- רווח גדול.

היצע מגוון ועשיר של ברכונים מאפשר התאמה מרבית ומיטבית לפי סוג האירוע ומאפיינים נוספים של משתתפיו. ניתן להתאים ברכונים מקוריים גם לאירועים ולמסיבות של ילדים. כאשר תיחשפו למבחר הברכונים ייפתח לנגד עיניכם עולם מלא של ברכות ועיצובים בנוסחים שונים, בצורות ובצבעים שונים, בגדלים ובמידות משתנות , מה  שמאפשר בחירה חופשית לחלוטין.

באירועים שבהם מוענקים ברכונים למשתתפים נותר תמיד טעם טוב לא רק בפה אלא גם בנפש ובנשמה. טביעת חותם אישי, ייחודי, על הברכונים מאפשרת לשלב בו אמירה אישית, ציטוט יפה שמבטא אתכם או את השקפתכם, וכל זאת יחד עם ברכה ותפילה מסורתיות.

אתם מוזמנים לגלוש ולהתרשם ממגוון ברכונים. אחד או אחדים מהם ודאי ימצאו חן בעיניכם ויתנו לכם רעיון לברכונים גם לאירוע שלכם. מזל טוב!

 

 

הוסף תגובה