גודלם וניידותם של האופניים החשמליים

האופניים החשמליים ניתנים לקיפול בצורה קלה ומהירה כך שניתן אף לשאת אותם איתנו לכל מקום

האופניים החשמליים יעילים מאוד בשל גודלם הזעיר, זריזותם ויכולת ההתנידות בעזרתם בעיר. אך האם קיים מקום לשילוב בין רכב לאופניים החשמליים? האם ניתן לשאת את האופניים איתנו באוטובוסים או ברכבות, לפתוח אותם בסיום הנסיעה ולנסוע אל מחוז חפצינו?

ניתן לומר בפירוש כי בעלי רכבים אף הם במקרים רבים ירכשו זוג אופניים להתניידות קלה ומהירה יותר בתוך העיר

אופניים חשמליות הביאו עימם כל כך הרבה יתרונות כך שגם בעלי כלי תחבורה רציניים יותר כמו רכבים פרטיים לא יכולים לעמוד בצד אל מול השוק הגועש הזה. על פי רוב הציבור שמתנייד עם אופניים חשמליים, אין ברשותו כלי תחבורה אחר, כמו רכב או קטנוע, אבל במקרים רבים דווקא כן. כיצד זה מסתדר? אז מסתבר שמעבר לזריזות והנוחות, מעבר ליכולת של האופניים החשמליים להתגבר על שעות העומס בכבישים כלא היו, מעבר לחיסכון של שעות בחודש על חיפושי חניה ומעבר למחירם הזול שלא מצריך שום הוצאות על הפעילות השוטפת, האופניים החשמליים הביאו עימם יתרון אחד נוסף ומשמעותי לא פחות. האופניים החשמליות על פי רוב יתקפלו בקלות ובמהירות רבה לגודל שיכנס ללא בעיה לאוטובוסים, רכבות ואף לרכבים פרטיים. יתרון זה של האופניים פתח את אפשרויות השימוש בהם גם לבעלי רכבים או לאנשים המתניידים באמצעות רכבות או אוטובוסים. במידה וקיימת נסיעה ארוכה אין ברירה אלא לבצע אותה באמצעות כלי תחבורה מעט משוכלל יותר מאופניים חשמליות, אך מתום השימוש של כלי התחבורה ועד היעד ניתן בקלות להשתמש באופניים. מחנים את הרכב, שולפים את האופניים ומתחילים לנוע במהירות וביעילות מקסימלית לטווחים קצרים אל עבר מחוז חפצנו. ברכבות ואוטובוסים הדבר בולט אף יותר, שהרי הרכבות או האוטובוסים כמעט תמיד אינם מביאים אותנו ממש עד היעד הנדרש. השלמה זו תעשה ביתר קלות על ידי האופניים שהבאנו עמנו בקלות בזכות הקיפול המהיר שלהם.

נראה כי שוק האופניים החשמליים פתוח לרווחה אף בפני בעלי רכבים או בפני אלה הרגילים לנוע ברכבות או אוטובוסים לטווחים ארוכים.

הוסף תגובה


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in C:\Websites\www.tips4u.co.il\wp-content\themes\tips4u\single.php on line 498