השיטה מדויקת ובטוחה ביותר להסרת שיער!

מכשיר mp4 טכנולוגיה מתקדמת שיטה מדויקת ובטוחה ביותר להסרת שיער

מכשיר mp4 הינו מכשיר IPL מלא שיטת mp4 פועלת ביעילות מקסימלית באמצעות פולסים של הבזקי אור חודרים לעור ונבלעים בפיגמנט המלנין המצוי בשורש השערה אנרגית האור הופכת לאנרגית חום המחממת את זקיק השערה ומשמידה את השערה

שיטה יחידה זו משלבת בתוכה יכולת לדייק בטיפול ככל שמדייקים באבחון פיגמנט השערה וסוגה
לעומת אבחון פיגמנט העור כך ההצלחה של הטיפול מובטחת
ראשית צריך לעבור אבחון כדי שנוכל להתאים את הטיפול שמתאים לנתונים שלך ולוודא שהטיפול שאת מקבלת הוא יעיל ביותר
טיפול הסרת שיער הוא קצר במיוחד ומספר הטיפולים הנדרש נמוך מכל שיטה אחרת
תוצאות סופיות גוף צעיר וחלק הוא טיפול בטוח ללא חומרי אלחוש בעזרת מערכת קירור שמפחיתה את הכאב ומונעת כוויות
שיטה מדויקת ובטוחה ביותר להסרת שיער
הסרת שיער בקרן IPL מלא:
קרן הרבה יותר חזקה מזו המופקת במכשיר האינפרא אדום. במכשיר IPL משודרים הבזקי אור ב 3 אורכי גל כאשר תחום אורכי הגל ניתנים לקביעה במכשיר בהתאם לגוון עור הלקוחה וגוון השיער הלקוחה. קרן ה – IPL שונה מהלייזר בכך שהיא אינה ממוקדת אלא מתפזרת ורכה יותר.
מכאן גם היתרון שלה על פני הקרניים האחרות . הטיפול נעשה בעוצמות גבוהות ולכן אין צורך בהרבה טיפולים. הטיפול אינו כואב משום שהשידור נעשה ע”י מכשיר בעל מערכת קירור מים.
הסרת שיער ב – IPL היא השיטה בטכנולוגיה התקדמת ביותר והמומלצת ביותר ע”י הרופאים המומחים כיום בעולם. יתרונה הוא בכך שהטיפולים אינם כואבים, אין צורך באלחוש המקום המטופל, זוהי שיטה בטיחותית מבחינה רפואית כיוון שאין קרינה בכלל , היא אינה גורמת לכוויות וצלקות ומאימה גם לבעלי העור הכהה. התוצאות של שיטה זו הם המהירות ביותר יחסית לשאר השיטות.
ה – IPL אין קרינה המסכנת את המטפל והמטופל ואין קרינת UV . לרוב המכשירים יש אישור ממשרד הבריאות הישראלי, האירופאי והאמריקאי והם אינם מזיקים לבריאות הגוף או לרקמת העור באזור המטופל.

הוסף תגובה