השקעות נדל”ן בארה”ב

השקעות נדל”ן בארה”ב

החלום של אזרחים ישראלים רבים הוא שיהיה להם נכס בארה”ב כדי שיוכלו להשכיר אותו וליהנות מהכנסה שנתית פאסיבית או לחילופין להשכיר אותו במשך רוב ימים השנה וליהנות ממנו כבית נופש אשר מגיעים אליו בחופש הגדול.

השקעות נדל”ן בארה”ב

אתרי האינטרנט מוצפים באין ספור סוגי עסקאות מוצלחות לרכישת נכסים בארה”ב. יש להיות ערניים ולבחון בקפידה כל הצעה כדי לא ליפול בהצעות מפוקפקות ומסוכנות.
ההמלצה היא לרכוש במקומות שישראלים כבר רכשו נכסים, שהם מרוצים מגובה התשלומים אשר הם מקבלים בכל חודש כיוון שהדבר תואם את סיכום הדברים ואת הצפי של ההכנסות.
אפשר לרכוש נדל”ן בארה”ב בהיצע נרחב של מדינות וערים. הקו המנחה הוא לבחור סביבות מגורים איכותיות אשר יש בהן ביקוש לדיור עקב הקרבה לריכוזי תעשייה, משרדים או מוסדות אקדמיים.
ליווי מקצועי של ישראלים אמינים הוא נושא חשוב ביותר, כדי לקדם את התהליכים, לרכוש בתים ישירות מתושבים אמריקאים ללא פערי תיווך וזאת לאחר שבוצעו בהם בדיקות הנדסיות של בדק הבית כדי לוודא שהבתים מתוחזקים כראוי ואין בהם פגמים מהותיים כמו רטיבות, צנרת סדוקה או בעיות מנהלתיות כמו עיקולים או שעבודים.

השקעות של ישראלים מעבר לים
המטרה של רכישת נדל”ן בארה”ב היא כדי להגיע לחופש כלכלי באמצעות ההכנסה הפאסיבית משכר הדירה. לכן הישראלי יעשה כל שניתן כדי למצוא עסקאות מוצלחות.

הוסף תגובה