זוגיות בריאה

שלום לכם, ויום נפלא! כתוב בראיה של נקבה לזכר מטעמי נוחות, אך הכוונה היא לשני הצדדים,


כן לכל אחד ואחת מגיעה זוגיות יפה ובריאה! כיצד אנו מגיעים לכך?


דבר ראשון בזוגיות הוא האמונה – לתת אמון אחד בשני, לדעת כי בן הזוג / בת הזוג הוא האחד והיחיד שאמונתי בו היא עיוורת, היא אמונה מכל הלב, אני יודעת שמה שאספר לו אינו יוצא מפיו, אני יודעת שאין לי צורך לקנא או לחשוש, וכל פעם להגיד אל תבגוד, אני יודעת כי הוא זה אשר יבוא ויספר לי את קורותיו עימו במהלך יום עבודתו. לתת לו למלא את המצברים עם חבריו ועוד…


דבר שני הוא ההבנה: להבין אחד את השני, לדעת להניח ולא לחנוק, להבין את הצורך בלהיות לבד עם עצמו, לדעת להבין את הצורך בחיבוק, במילה יפה, ובכלל להבין את הרצון של השני.


דבר שלישי הוא החברות: החברות בין בני זוג היא אחד הדברים החשובים ביותר בזוגיות, עצם העובדה שיש לי למי לספר את כל הדברים שהכי הכי כואבים / מציקים לי, שיש לי את מי לשתף בדברים שאני רוצה להוציא ואין לי למי! גם שנשואים (מיליון שנה) ישנם הדברים שרוצים לספר / לשתף ואין למי? אז תמיד ישנו בן הזוג ע”מ לשתף ולספר, גם את הדברים האינטימיים ביותר את החששות, ואפילו ואוו נידלקתי על בחור בעבודה! כן כאשר אנו מספרים הכל לבני הזוג שלנו אנו יוצרים את האמונה ואת ההבנה אחד אצל השני, ושהכל משתלב נוצרת הזוגיות היפה והבריאה.


נכון קשה אולי לקבל זאת כי עדיין ישנם כאלו המפחדים מסנקציות של הקנאה, אך כאשר יושבים ומשוחחים, ומבהירים אחד לשני, כמה חשובה לנו הזוגיות, וגם עם נדלקנו על מישהו הרי עצם זה שאני מספרת לו או שהוא מספר לי, ומה לעשות שיש לנו עיניים בראש שרואות דברים יפים, אז למה להעלים את המידע? עצם השיתוף הגלוי ביותר הוא זה אשר מביא עימו את האמונה ללא הקנאה, את ההבנה בצורך של להתפעל מאישיות יפה נוספת, ואת החברות שהיא הכנות המלאה.


אני מאחלת לכולם זוגיות מלאה של אהבה, אמונה, הבנה וחברות.

הוסף תגובה