חוויה מתוקה ובלתי נשכחת -מפלי שוקולד מדהימים

בשנים האחרונות תפסו מפלי שוקולד את מרכז הבמה בארועים והפכו ללהיט החם ביותר במגוון ארועים כגון:חתונה, בר מצווה, בריתות, ימי הולדת מסיבות, כנסים ועוד…

כאשר אתם רוצים לפנק את האורחים שלכם חשוב לבחור באטרקציה ייחודית שלא רואים בכל אירוע.לנו במפל של ענבל יש את התשוקה והחלום להפוך את האירוע שלכם לאירוע שאף פעם לא יישכחו!!!

כשאומרים מפל שוקולד – למה מתכוונים?
מכונות מפלי שוקולד מיובאות מארה”ב ומסין, מקורן בפיתח של השף הנרי דואל, הרעיון המקורי היה לקחת מתקן ל-“פונדו שוקולד” ולפתח מימנו מכונה חשמלית במייצרת חוויה רב חושית.
מכונות מפלי שוקולד מיוצרות תוך כדי הקפדה על סטנדרטים גבוהים, החומרים מהם מיוצרות המכונות, רמת הליטוש והעיבוד נותנות את האפשרות ליצירת חוויה מושלמת הן ברמה הגסטרונומית והן ברמה של מייצג מרהיב.

מהו מפל שוקולד?
מפל שוקולד הוא מכשיר להגשת פונדו שוקולד בצורה מקורית. מפלי שוקולד מגיעים בגדלים שונים, מיני, בינוני, גדול או ענק, כפול ועוד…
השכרת מפל שוקולד צריכה להתבצע בהתאמה לכמות האורחים שהזמנתם לאירוע וברצונכם לפנק בחוויה מיוחדת.

אז איך מפל שוקולד עובד?
כל מפלי השוקולד מורכבים משני חלקים. הבסיס של מפל השוקולד אשר אחראי על שמירת השוקולד במצב נוזלי, והמנוע שאחראי להעביר את השוקולד לחלק העליון של מפל השוקולד.
חוויה מושלמת של מפל שוקולד איכותי מתבססת על שוקולד איכותי. בגלל הסמיכות של שוקולד איכותי, המנוע של מפל השוקולד מבוסס על בורג שמעלה את השוקולד הנוזלי כלפי מעלה באופן תמידי , ולא על בסיס משאבה. השוקולד זורם בתנועה מחזורית , כאשר כל פעם הוא שומר על החום שלו בחלק התחתי של המפל.
אופן הפעולה הוא פשוט: שוקולד מומס בקערה התחתונה, בשלב הנמוך ביותר במפל השוקולד ואז מועבר לחלק העליון ביותר של מפל השוקולד. מהחלק העליון ביותר של המפל זורם השוקולד המומס כלפי מטה, שלב אחר שלב.

החלק הטוב, הטעים והכיפי ביותר בכל מפל שוקולד!!!
כאשר השוקולד עובר משלב אחד של המפל לשלב תחתון יותר יכולים האורחים טבול בשוקולד המדהים כל מה שאתם בחורים. ניתן לבחור את הממתק, הפרי או החטיף שהם רוצים ממגוון כמעט לא מוגבל של ממתקים, חטיפים ותוספות מקוריות. לאחר שהאורח בחר את הממתק הוא יכול בקלות באמצעות שיפוד לצפות את הממתק בציפוי שוקולד חם – פשוט חלומי ולהינות!

למה כדאי לכם להזמין בר מתוקים / בר מתוקים לאירוע שלכם??
קיימות מגוון חבילות הכוללות מפלי שוקולד במגוון גדלים, אנו במפל של ענבל נתאים לכם אותם בהתאם לתקציבכם, ובהתאם לבקשתכם.
כמו כן, המפל של ענבל שם דגש על פרטים רבים החל מהסגנון המרשים של מפלי שוקולד המעוצבים, דרך הבחירה הקפדנית של סוגי הממתקים האיכותיים, כשרות ה-שוקולד והעיצוב האלגנטי של מבנה הבר

הוסף תגובה