חופש בא? לעבודה בהתנדבות!

אם ניסיתם הכל ואם אף אחד לא שש להעסיק ולשלם לאפרוח המבטיח לפרוח, הציעו שיעבוד בהתנדבות ותמצאו דרך לגמול לו בצורה מספקת. הזמינו אותו לסרט בהפתעה, המבורגר בהנאה או טיול אופניים בצוותא.

מחפשים רעיון איך להעסיק אותו בבית? גלשו לאתר www.saba-sabta.co.il ותמצאו שפע של הצעות.
עדיין לא נראה שום פתרון באופק? תתחילו להיזכר בהורים שלכם- הסבא והסבתא הגאים. שאלו אותם אם הם רוצים לארח את הנכד לכמה שעות ואם יש להם משימה אפשרית עבורו. אולי רוצים לצבוע גדר שלא נראית במיטבה? היזכרו בסיפורו של תום סוייר של מארק טווין ותבינו איזה כיף זה יכול להיות! אולי הספרייה בבית הסבא זקוקה מזמן למישהו שיסדר אותה, ידפדף בספרים וייהנה מזיכרונות רחוקים, כגון אלבום תמונות ילדות של ההורים? אולי צריכים לפנות מדפיה ועוד זוג רגליים צעירות שיעזרו להוריד חפצים למחסן – או להעביר לתרומה – יכולות להיות מאד רצויות?
אם גם סבא וסבתא עסוקים בג`וגינג או בקפיצות לגובה , נסו את מסגרות ההתנדבות למיניהן. אם הבן ילך לעזור לילדים חולים בבית חולים, יעריך הרבה יותר את היותו בריא. אם הבת תעזור לאנשים עם צרכים מיוחדים,תישמח להבין שטוב שלה עצמה יש רק צרכים שמסתדרים בעזרת דמי כיס. גם אם יתנדב לעזור בספריה, ימצא סיבה לשמוח שהוא לא חייב לקרוא את כל הספרים שבנמצא.ויש לעתים הפתעות: אם יצליח, אולי יציעו לו להמשיך לעבוד בשכר?

הוסף תגובה