חישוב הייעוד בחיים

מחברים את כל המספרים של תאריך הלידה למספר חד סיפרתי …

למשל : 22.3.1970 חישוב: 2+2+3+1+9+7=24  >   4+2=6
– מה אני עושה ביום יום על מנת להגשים את הייעוד בחיים.


מספר 1
במפת הלידה של האדם לעיתים מצביע על עבודה עם אגו….זה בא לידי ביטוי במיוחד במערכת הזוגית בה כל אחד מאיתנו מצפה שבן זוגו ינהג בהתאם לציפיותיו ולהיפך. לצערנו כאשר הן לא מתממשות חשים פגועים ומתוסכלים…. על-מנת לחיות בהרמוניה – בואו נניח את האגו בצד ונכבד את התנהגות והחלטות של בני זוגנו למרות שלא תמיד זה לרוחנו.
מספר 2
במפת הלידה מצביע על פגיעות , רגישות יתר, תלותיות וחוסר גבולות. בזוגיות חשוב מאד לשמור על מרחב מחיה וגבולות – זאת אומרת , לחיות ביחד וכל אחד לחוד.כמו כן ללמוד לא להיפגע מכל דבר שנאמר. הסיבה לכך היא שמספר 2 חשוף ורגיש יותר ועלול לקחת את הנאמר באופן אישי וכואב.
מספר 3
במפת הלידה עושה לנו סדר בלקחת את הדברים הנאמרים ע"י בני הזוג בפרופורציות נכונות. מספר 3 מצביע על התנהגות ילדותית ויצירת דרמה מכל דבר… בזוגיות שלנו חשוב שנדע להגיב בצורה בוגרת ולא כילדים, ז"א אם בן הזוג אומר משהו שמקפיץ אותנו- נשקול את המילים .. אם לא נעשה מזבוב פיל – התגובה שלנו תבוא ממקום בוגר ומאוזן. בנוסף, חשוב שנבטא את עצמנו ולא נחנוק את הביטוי הרגשי שלנו.
מספר 4
במפת הלידה מצביע על אמון משפחתי במערכת הזוגית. כאשר הוא לא קיים- ישנה שמרנות וביקורתיות מסוימת ולעיתים אף לא סומכים על בן הזוג. ובנוסף יש קושי לעשות שינויים. היות ולמספר 4 חשוב מאד האמון המשפחתי- על מנת שזה יקרה, סמכו על בני הזוג, אל תהיו ביקורתיים מידי וקבלו את המסגרת המשפחתית כמשהו תומך ואוהב.
מספר 5
במפת הלידה מצביע על חופש במערכת הזוגית. בני זוג המרגישים כלואים "במוסד הנישואין" (תרתי משמע..) עליהם להבין שהכל מתחיל אצלם בראש. החופש האישי שלנו נמצא אצלנו. אנו אדונים ואחראים להחלטות שלנו ואף אחד לא מגביל אותנו! כמו כן מערכת העצבים של אנשי 5 מאד רגישה- הם עלולים להיות חסרי מנוחה ותזזיים. חשוב שנבין שלא חייבים להיות בכל מקום .. אפשר גם לנוח!!! ברגע שמודעים לכך, החיים נעשים יותר מאוזנים ורגועים.
מספר 6
במפת הלידה שואף להרמוניה ומושלמות במערכת הזוגית. והרי כולנו יודעים שאין מושלם! הבעיה היא כאשר אחד מבני הזוג לא מקבל את השני כמות שהוא ומנסה להביא אותו לשלמות שלו. ז"א הרבה ביקורת, שליטה וחוסר שקט. המטרה היא לחיות באיזון עם דיס הרמוניה. הפתרון הוא קבלת בן הזוג כמות שהוא ללא צורך לשנות אותו. מהו הרווח הנקי? רוגע והשלווה לא רק כלפי חוץ אלא גם בפנים.
מספר 7
במערכת הזוגית מטרתו להביא למודעות גבוהה ולתובנות בחיים. בפאן המעכב השלילי עלול לגרום לבעל המפה ליותר מידי חשבון נפש, בדידות וקושי להתמודד עם בעיות רגשיות. חשוב ביותר לשתף את בן הזוג בכאבים ללא פחד מאינטימיות, כמו כן לא לברוח מהאמת לתוך מנהרות חשוכות.
מספר 8
במערכת הזוגית מטרתו לממש את העוצמה האמיתית ע"י איזון של חומר ורוח, ז"א עבודה נכונה ללא מאבקי כוח. מרגיש שחייב להשתנות על-מנת לבנות זוגיות מאוזנת. בפאן המעכב השלילי יש נטייה לכוחניות ושתלטנות על בן הזוג וקושי לעשות שינויים. בעלי מספר 8 במפת הלידה- ברגע שתזהו שנתונים אתם במאבקי כוח, קנאים לבני הזוג וחומרניים או רוחניים מידיי- זה הזמן לעשות שינוי וללא חשש! מספר 9
בפאן הבונה החיובי ייעודו ליצור שינוי לעומק אצלו ואצל אחרים ע"י מתן דוגמא אישית. יש לו נתינה משמעותית למערכת הזוגית, סלחן, בעל יושר פנימי, חוכמה והתעלות רוחנית. בפאן המעכב השלילי- בגלל הנתינה העצומה שלו מצפה הוא לאותה תמורה מבת הזוג.. כאשר זה לא קורה- הוא צובר כעסים ועלולות להיות התפרצויות וויכוחים לא מבוקרים. על מספר 9 להבין שלא כולם כמוהו- תנו, תתרמו ככל יכולתכם למערכת הזוגית ובת הזוג תיתן את חלקה למען זוגיות טובה.

הוסף תגובה