טיפול בצלקות אקנה בפנים, מזותרפיה ו-IPL| איריס לוי

טיפול בצלקות אקנה בפנים  – מזותרפיה בשילוב עם טכנולוגיית IPL ואנרגיית גלי רדיו RF.  

סובל/ת מצלקות אקנה/ חטטים / צלקות שקועות / נקבוביות פעורות כתמים, כתמי פוסט אקנה בפנים? יש טיפול…

כתמים הם ריבוי מלנין שנוצר בעור כתוצאה מהפצעים או כתופעת לוואי מעצם החיטוט והנגיעות באותם פצעים. החומרה של הכתמים קשורה לנטייה הגנטית ולתהליך רפוי הפצע. ניתן לטפל בהן גם בעונת הקיץ וזאת בתנאי שפצעי האקנה בפנים אינם פעילים.

הטיפול בצלקות אקנה בפנים הנו מערכתי ומתבסס על מספר שלבים:

  1. טיפול פילינג המכיל חומצות המשפיעות כחומר שיוף
  2. טיפול במזותרפיה לשיפור, טשטוש ועידון מרקם העור, הצלקות/חטטים והכתמים חומים/אדומים האופייניים המתלווים לצלקות אקנה בפנים
  3. טיפול בטכנולוגיית IPL ואנרגיית גלי רדיו RF בפונקציית הבהרת כתמי פיגמנטציה כתמי פוסט אקנה חומים/אדומים בפנים..

 

פילינג – עשוי מחומרים פעילים ויעילים ממקור צמחי וימי המשפיע כחומר שיוף, על בסיס חומצות אלפא הידרוקסיות טבעיות, המחפקותמפירות בנוסחה ייחודית ופעילה, לחשיפה ולחידוש של עור בהיר ונקי יותר.

הפילינג מזרז את תהליך התחדשות העור, גורם להנשלת תאי עור מתים ולייצור מוגבר של סיסי קולגן לשיפור מראה הצלקות . בפנים ובגב.

טיפול בטכנולוגיית IPL ואנרגיית גלי רדיו RF בפונקציית הבהרה – אנרגיית האור ההופכת לאנרגיית חום נקלטת במלנין שבתוך הכתם ומבהירה רק את הכתם עצמו מבלי לגרום נזק סביבו. ניתן להעלים/להבהיר/לטשטש כתמים מופשטים או כתמים ממוקדים ומקומיים בהתאם לגוון הכתם, עומקו ועברו. ימים ספורים אחרי הטיפול הכתם נעשה כהה יותר ולאחר מכן הצבע הכהה יורד והעור מתבהר.

מזותרפיה לטיפול בצלקות אקנה בפנים – בעזרת פציעה מבוקרת של אלפי דקירות מיקרוסקופיות בצפיפות גבוהה אנו מעוררים בעור תהליכי שיקום של זרימת דם, ייצור של קולגן, חידוש ובנייה של רקמה חדשה.

מאחר וצלקת הנה למעשה הרס ומבנה לא תקין של הקולגן, בניית קולגן חדש תורמת לבניית עור חדש ובריא ולהעלמת הצלקת.

כתוצאה מניקוב העור המוכחת מדעית במחקרים חוזרים בינלאומיים, בתחום העלמת צלקות אקנה/פוסט אקנה, הרקמה החדשה תהיה אחידה ועבה יותר מקודמתה ובעיקר במצב של פוסט אקנה נראה שיפור משמעותי בטשטוש עידון ובריכוך מרקם הצלקות/חטטים בעור הפנים.

הטיפול בטוח לחלוטין וזמן ההחלמה הנו מספר שעות.

החרירים המיקרוסקופיים שיוצר הדרמה-פן בעור, נסגרים תוך דקות ספורות לאחר הטיפול ולכן אין חשש לזיהומים או לתופעות לוואי אחרות.

לאחר הטיפול תיווצר אדמומיות קלה החולפת תוך מספר שעות.

 

הטיפול בטשטוש, עידון ובריכוך צלקות אקנה בפנים מבוצע לאחר אלחוש העור. התוצאות איכותיות ונותרות יציבות לאורך זמן רב.

לאחר פציעת העור יש להימנע מחשיפה לשמש העלולה לחולל תגובה פרגמנטרית שתוביל לשינויים בגוון העור. מומלץ להקפיד על שימוש בקרם עם מקדם הגנה גבה, המרכיבים המצויים בקרם מספקים לעור לחות ומהווים מחסום כנגד נזקי הסביבה.

 

לא קיימת שיטה שבאמצעותה ניתן להשיג העלמת צלקות לחלוטין, אך ברוב השיטות טיפול בטשטוש /עידון צלקות פוסט אקנה בפנים ניתן לקבל באופן הדרגתי עד לקבלת התוצאה הסופית. לרב טווח טשטוש הצלקות יהיה בין % 40-90 ממראה הצלקת ההתחלתי.

הטיפול במכון יבוצע בהתאם לסוג הבעיה ויכלול גם המלצות לטיפול משמר בבית עם תכשירים לשימוש ביתי יום יומי להבהרת כתמים, ממיטב המעבדות המקצועיות באר. ובאיכות גבוהה, המתאימים ביותר לאקלים הישראלי משפרים את מרקם העור ומעודדים את התהליך הטבעי של חידוש העור. תכשירי הבהרה הנותנים מענה מושלם וריפוי אמתי וארוך טווח לכתמים ולצלקות פוסט אקנה בפנים.

 

 

הוסף תגובה