לימודי רפואה ברומניה – טיפים לקראת לימודי רפואה ברומניה

בבחירת מוסד הלימודים יש לקחת בחשבון מספר פרמטרים מרכזיים -.

ראשית, גודל מוסד הלימוד. האם הינכם מעוניינים ללמוד במכללה קטנה באזור כפרי בה הלימודים בעלי יחס אישי או באוניברסיטה ציבורית גדולה עם אלפי תלמידים בה המשאבים (כגון; מעונות סטודנטים, ספריות מגוונות וכו..) הניתנים הם גדולים בהרבה.
עיר הבירה בוקרשט נחשבת לנוחה ביותר ובה מתרכזות האוניברסיטאות הטובות ביותר. בערים גדולות ניתן למצוא עבודה יותר בקלות (למרות שמציאת עבודה ברומניה לסטודנטים שאינם בעלי אזרחות רומנית היא בעייתית אך מנגד גם לא נחוצה כי המחייה הינה זולה) .
טיפים נוספים לקראת לימודי רפואה ברומניה:
*עלות שנת לימודים עבור לימודי רפואה ברומניה יכולה לעמוד על כ- 9000$ ולכן יש להיערך בהתאם.
*עמלות הבנקים ברומניה הינן גבוהות במיוחד ולכן יש להימנע משימוש בכרטיס האשראי ומשיכת מזומנים מהכספומט. יש להגיע עם סכום כסף מזומן גדול.
* לשם הוצאת ויזת סטודנט לקראת לימודי רפואה ברומניה יש למלא את הפרטים בדיוק רב. אי דיוק עלול לגרום לדחייה או אף לפסילת המועמדות.

הטיפים עבור לימודי רפואה ברומניה נכתבו באדיבות ביה"ס האמריקאי למקצועות רפואה המספק שירותי ייעוץ והכוונה לקראת לימודי רפואה בחו"ל.

הוסף תגובה


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in C:\Websites\www.tips4u.co.il\wp-content\themes\tips4u\single.php on line 498