מדידת מטבח

כדי להקל עליכם ועלינו את בניית המטבח המושלם, כדאי להגיע אלינו עם תרשים של חדר המטבח שלכם, או לכל הפחות עם רשימת המידות שלו.

הנה כמה טיפים טובים למדידה מדויקת ומוצלחת:

  1. הקפידו למדוד את כל השטח שדרוש למטבח רוחב וגובה הקיר,מפינה עד פינה. הקפידו למדוד את הרוחב בכמה גבהים שונים על הקיר (ולהיפך, את גובה הקיר בכמה נקודות רוחב), ורשמו את המידה הקטנה ביותר שנמדדה. כך, במקרה של קיר שאינו ישר לחלוטין, נוכל להימנע מבניית מטבח רחב או גבוה מדי.
  2. הכינו תרשים. האיור לא חייב להיות מדויק, אך חובה לציין בו את המידות המדויקות כפי שמדדתם אותן. המטבח שלכם כולל גם פינה של חדר? הכינו גם תרשים עילי, ממבט על, עם אותן המידות.
  3. סמנו בתרשים שלכם חלונות, דלתות ופתחים אחרים.. את המרחק אליהם יש למדוד מפינת הקיר ועד קצהו החיצוני של הפרופיל או המשקוף.מדדו שלוש פעמים: פעם אחת את הקיר כולו, פעם אחת את המרווחים שבין הפינה לפתח (או בין פתח לפתח), ופעם אחת את הפתחים עצמם. ציינו את המידות על התרשים.
  4. מדדו תמיד פעמיים. ודאו את המידות שלכם. אם תגיעו אלינו עם מידות משוערות ולא מדויקות, אתם עלולים לחזור הביתה עם מטבח שלא יתאים בדיוק למקומו!
  5. קחו עט בצבע אחר ודאו את המידות שלכם. אם תגיעו (אדום, למשל) וסמנו בתרשים את מיקומם של שקעי חשמל, ברזים וצנרת. כך נוכל להתאים את מבנה המטבח לצרכי הבית שלכם.

הוסף תגובה