מהו תקשור

אורן נוטוביץ. תקשור מדויק, אמין, ומקצועי. מעל 15 שנות ניסיון. מומלץ!!!

תקשור הוא הקשר בין המתקשר (עולם החומר) לעולם הרוח (האלוהות, הבריאה, מדריכים רוחניים…). דרך קשר זה ניתן לקבל מידע מדויק ותשובות נכונות לשאלות בכל תחום: זוגיות, קשר זוגי, אהבה, בריאות, פרנסה, ועוד. כל אדם מתקשר במהותו כיוון שהנשמה שלנו כשאנו חיים מחוברת לכל – לכל עולם הרוח ולכל הנשמות כל הזמן, מיום ההתעברות עד ליום שאנו מתים. לא כל אדם מפתח את חוש התקשור ליכולת אישית או מקצועית וזה תלוי בגורמים שונים שהעיקרי בהם הוא הרצון ללמוד איך לתקשר ומוכנות הגוף והנפש לתהליך זה. כמו העץ, האדם צריך שורשים חזקים בקרקע כדי שיהיה חזק ובריא ולא ישבר ברוחות החזקות והוא זקוק לשמש ושמיים כדי לקבל אנרגיה לפירות בריאים ובשלים. אי אפשר להתחבר לאנרגיות חזקות ומידע רב הקיים בעולם הרוח ללא בסיס בריאותי יציב.

המתקשר חייב להיות אדם ישר מאוד וכנה עם עצמו והסובב אותו כך שיהיה “צינור נקי” להעברת התקשור ולא יפגע, יפחיד, או יפעיל מניפולציות שונות על הפונים אליו. יושר וכנות ורצון לחקור את העולם הפנימי והחיצוני (שהם אחד גדול ומושלם) הוא הבסיס לתקשור. חשוב שלמתקשר יהיה ידע טיפולי כך שידע מהם גבולותיו בתקשור ומה לעשות עם המידע שהוא מקבל.

אין קשר בין תקשור לעתידנות. אין ולא היה אדם שידע את כל העתיד במדויק. כל מי שמתעסק בעתידנות מדויקת משקר לך ולעצמו. העתיד תלוי בבחירות שלנו, המודעות ושלא מודעות, ובהרבה גורמים הקשורים אלינו ולעולם שסביבנו. באם הייתי יכול לדעת את העתיד וודאי הייתי יכול למלא את טופסי ההגרלות השבועיות ולהיות עשיר. זה בלתי אפשרי וזו דוגמה ועובדה פשוטה שאין עתידנות מדויקת. ראיית העתיד היא כמו נבואה היכולה להגשים את עצמה וזה מאוד מסוכן!!!

תקשור הוא כלי נפלא לקבלת תשובות מדויקות העוזרות לקבל את ההחלטות הנכונות לנו בחיינו. התקשור הוא כמו פנס. אור הדרך שלנו. הוא לא ציווי. אנו המחליטים הבלעדיים מה לעשות עם המידע שמתקבל.

 

בהצלחה, אורן נוטוביץ

הוסף תגובה