מזרונים אורטופדיים – לבריאות מאוזנת ואורח חיים נכון

אנשים רבים אינם מודעים לחשיבות איכות המזרון שלהם, שינה על מזרונים אורטופדיים היא חוויה אחרת ומשדרגת את איכות השינה. כידוע אדם שנהנה משינה טובה מקבל את כל האנרגיות הנחוצות לו לפעילות תקינה במהלך היום. כמו כן התמיכה לגב ולאיברי הגוף השונים שמעניק המזרון האורטופדי מסייע להפחתת כאבי גב, יציבה נכונה ומאזן את רמת האנרגיה בגוף.

מה הוא מזרון אורטופדי?

רכישת מזרונים אורטופדיים היא בין הרכישות החשובות והנחוצות ביותר לכל אדם. מזרון אורטופדי הוא מזרון ייחודי בעל מערכת תמיכה מלאה לגב ולגפיים המעניק חוויית שינה בריאה. מזרונים אורטופדיים מסייעים בעיקר לאנשים הסובלים מבעיות גב ושרירים אך יכולים להוות רפואה מונעת לכל אדם ולשרג את אורח החיים הבריא והמאוזן שלו.

מזרונים ברמה הגבוהה ביותר

למי זה מתאים?

מזרונים אורטופדיים יכולים להתאים לכל אדם : צעירים, מבוגרים או ילדים. כפי שציינו גם אנשים הסובלים מבעיות גב שונות כמו פריצות דיסק, כאבי גב כרוניים, סיאטיקה או בעיות גפיים יכולים ליהנות מחוויית שינה איכותית יותר באמצעות שימוש במזרון אורטופדי. מזרונים אורטופדיים טובים גם לילדים לתמיכה מלאה בגוף בשנות הגדילה שלהם.

שינה על מזרונים אורטופדיים מעניקה חוויית שינה בריאה ומאוזנת – לגוף ולנפש

סוגי מזרונים

ישנם סוגים שונים ומגוונים של מזרונים אורטופדיים וכמובן גם מגוון גדלים. תוכלו להתאים כל מזרון לגודל המיטה שלכם – מזרון יחיד, זוגי או מידות ביניים שונות. חשוב למדוד תחילה את אורך ורוחב המיטה שלכם לפני בחירת סוגי מזרונים המועדפים עליכם, כך תוכלו להיות ממוקדים יותר ברכישת מזרונים אורטופדיים.

היכן קונים?
ניתן לרכוש מזרונים אורטופדיים אצל המשווקים המורשים. ישנן חברות המתמחות בייצור ושיווק מזרונים ובייצור ארץ ישראלי. כמו כן תוכלו למצוא משווקים רבים המעדיפים לייבא מזרונים אוטופדיים של יצרנים עולמיים שונים ולשווקם בארץ.

מחירים
מחירים של מזרונים אורטופדיים משתנים בהתאם לסוג המזרון, הגודל והפונקציות שלו. איכות המזרון מורכבת גם היא מגורמים אלו המשפיעים על איכות השינה והתמיכה לגוף בזמן השינה. כדאי לבדוק את טווח המחירים אצל מספר משווקים על מנת להיערך מבחינת התקציב.

הוסף תגובה