מלונות בירושלים

מלונות בירושלים

מלונות בירושלים

מלון הבוטיק מציע לכם, הנופשים שאוהבים את החיים הטובים, מקום לינה מהמפנקים והיוקרתיים ביותר בכל האזור. מלון ייחודי ומשקע, מלון שעוצב באפן נבחר ומרתק על מנת שאתם- כבר בכניסתכם אליו תתחילו לחוש את השינוי באווירה: את תחושת הנופש הקסום ואת אווירת העיר המרתקת והייחודית- ירושלים.

מלונות בירושלים – עיר המלונות והתיירות, המסעדות ובתי הקפה, עיר הנופים הקסומים והמקומות הקדושים וההיסטוריים.

המלון משתרע בין נופיה הקסומים של העיר ירושלים: השכונות העתיקות, סמטאות הרוכלים, העיר העתיקה ובה שילוב של שלוש הדתות וכמובן- העיר המודרנית- החדשה.

מלון הבוטיק שלנו ממוקם במרחק של מספר דקות בלבד מהמרכז של העיר הקסומה ביותר- העיר ירושלים. המלון שוכן מתוך אידיאל של רצון לאפשר לכם, אורחי המלון, מגע קרוב ונגיש עם המרכז ההיסטורי של העיר ועם מרכזי הנופש שבה. כך תוכלו להתרווח כרצונכם במלון עצמו, ואם תחליטו בכך- תוכלו בנוסף, כמובן, ליהנות מהאטרקציות הייחודיות שמציעה העיר ירושלים.

לובי רחב ידיים וצוות עובדי קבלה מוכשרים ומיומנים שיעבדו לאורך כל ימי שהותכם במלון רק על מנת להעניק לכם את תחושת הרוגע והשלווה שאתם כל כך זקוקים לה.

במלון הבוטיק חדרים מרשימים ומפוארים במיוחד המשקיפים אל נופי ירושלים- העיר הקסומה .

חדרי האירוח מכילים את כל הדרוש לכם על מנת לספק את רצונכם ולאפשר לכם את האבזור הנדרש על מנת שתוכלו באמת להירגע במלון הבוטיק שלנו.  על כן, חדרי האירוח המעוצבים של המלון אובזרו היטב במזגנים, ערכה להכנת תה או קפה, טלוויזיות בכבלים לצפייה נינוחה.

מזנון ארוחת הבוקר שמציעה מסעדת המלון כולל מגוון רחב ומשמעותי של אפשרויות, המסעדה מגישה ירקות ופירות טריים, לחמים חמים הנאפים במקום, מבחר של ארוחות מהמטבח הישראלי וממטבחים בינלאומיים.

כמלון בוטיק אנו מכירים בצורך שלכם, האורחים, לחוש יחס אישי, אינטימי ומפנק הרחוק מהתחושה הסואנת של בתי מלון גדולים ועמוסים. לכן, כל אנשי צוות עובדי המלון באשר הם- מודעים לנופש האינטימי שלכם ויעשו כל שביכולתם כדי להנעים את זמנכם וכדי לאפשר לכם חופשה מרגיעה ונינוחה של אינטימיות. בכל בקשה או צורך- צוות העובדים הוכשר ויומן על מנת לתת מענה ולבנות לכם את החופשה הרגועה והקלאסית שעליה חלמתם.

מלון הבוטיק שלנו מזמין אתכם ליהנות מאירוח קסום ואינטימי בעיר ירושלים.

הוסף תגובה