ממתקים ושוקולד ביחד – השילוב המנצח

בחירה של סוכריות וממתקים ומגוון רחב של רעיונות מיוחדים לבר מתוקים

הכוונה של בר מתוקים היא להפתיע ולהשאיר טעם של עוד אצל כל האורחים שלכם.

שילוב טעמים מתוק ועוד מתוק!
אם זה רק למספר רגעים, ואם זה למשך כל האירוע, בר מתוקים ומפלי שוקולד יחזירו אותכם וכל אחד ואחד מהאורחים שלכם חזרה לילדות, יעלו חיוך על השפתיים, וישאירו טעם מתוק.
כולנו הרי אוהבים ממתקים, באירועים משמחים , אפילו קל יותר להרשות לעצמו, ופשוט לשמוח ולהנות מהממתקים שאנחנו אוהבים, בשילוב עם שוקולד איכותי.

למה מפלי שוקולד ובר מתוקים הם הבחירה הנכונה?
• ויזואליות – בר מתוקים , מפלי שוקולד, פירות מעוצבים, קינוחים מיוחדים, ומגוון עיצובים מיוחדים ישדרגו ויוסיפו לעיצוב הכללי של האולם או האירוע שלכם.
• עניין – מפלי שוקולד, ובר מתוקים מפואר הם יהיו נושא השיחה , פשוט בגלל שלא ניתן להתעלם מהם. המראה משאיר רושם כל כך מיוחד ומהווה נושא מצוין לשבירת הקרח ולשיחה נעימה בין האורחים השונים. מעל הכל, בר מתוקים עם מפלי שוקולד יוצר עניין רב.
• שילוב וגיוון – בר הממתקים יכול לשלב בקלות ובאופן מושלם מגוון רחב של קינוחים שונים: בר בריאות, פנקייקים, קרפים, ופלים ועוד מגוון קינוחים בנוסף לשלל הממתקים ה”רגילים” שיש לבר מתוקים איכותי להציע לאורחים שלכם.
• מפל השוקולד – מפל שוקולד מפואר במרכז בר הממתקים יוצר אפקט אחד מרכזי: “וואו!!!”
• בר מתוקים בשילוב עם מפלי שוקולד ישאיר לאורחים טעם מתוק בפה, יביא המון אנרגיות חיוביות לקהל האורחים ואפילו ישאיר טעם מתוק באוויר!

רעיון מגניב ומיוחד לאירוע שלכם! פירות מעוצבים
בא לכם להביא זר של פירות מעוצבים למישהו שאתם אוהבים? או סתם להפתיע מישהו?
ב- מפל של ענבל תמצאו מגוון רחב של פירות מעוצבים, בהתאם לפירות העונה.
פירות מעוצבים בשילוב מפלי השוקולד מוסיפים לאירוע טעם מתוק, רעננות ואנרגיות מטריפות.
פירות מעוצבים משדרגים את בר הממתקים ומוסיפים ססגוניות לבר. הפירות מוגשים
על גבי שיפודים, מה שהופך את בר הממתקים להרבה יותר מרשים וזה גם יותר אסתטי ונוח
לטבול את השיפוד בתוך מפל שוקולד.

למה כדאי לכם להזמין בר מתוקים/דוכן ממתקים לאירוע שלכם??
שילוב מפל השוקולד בבר מתוקים לחוויה מושלמת באמת
מפל שוקולד יכול להוות אטרקציה ייחודית, ו”רקע” מיוחד לכל אירוע, אך שילוב של מפל שוקולד בבר מתוקים יהפוך את החוויה אותה האורחים שלכם יעברו לבלתי נשכחת ומושלמת באמת.
אנחנו נתכנן עבורכם את האופן שבו בר הממתקים ומפל השוקולד ישולבו באירוע שלכם. האם אתם רוצים שאת מרכז הבמה יתפוס בר מתוקים המשלב מגוון עצום של מתוקים מסוכרים,פירות,עוגיות וכמובן מפלי שוקולד מרהיבים שגורמים לקהל לשכרון חושים, או שיהווה רקע וחוויה מיוחדת כחלק מהאירוע שלכם.

הוסף תגובה