מעקה למדרגות

עולם העיצוב של היום תופס מקום חשוב ודומיננטי ביותר בכל מקום ובכל תחום. אם בעבר שמו דגש על פונקציונאליות ועל בטיחות הרי שהיום אנחנו מוצאים את ההשקעה העיצובית בכל תחום ובכל פרט בחיים שלנו כאשר כמעט ואין מוצר בבית שאינו מותאם גם מהבחינה העיצובית. מעקה למדרגות מקבל גם הוא את ההשקעה העיצובית במיוחד כאשר מדובר בגרם מדרגות העובר בתוך הבית.

מעקה דקורטיבי למדרגות בתוך הבית עשוי להיות אטרקציה עיצובית ואלמנט קישוטי מיוחד במינו. אם עד לפני שנים לא רבות היו כאלה שלא רצו שיהיה גרם מדרגות בבית ולו בגלל המראה העכור שהדבר יצר הרי שכיום עשוי גרם המדרגות להפוך לאלמנט התורם הרבה יופי לבית כאשר משקיעים בעיצוב הנכון ובוחרים בחומרים הנכונים. המעקה של המדרגות תורם רבות למראה הסופי שיתקבל כאשר ישנו היום מגוון גדול מאוד של דגמים ושל דוגמאות לעיצוב המעקה.

בוחרים מעקה בטיחותי למדרגות

כאשר אנחנו באים לבחור מעקה בטיחותי ודקורטיבי למדרגות עומדות בפנינו הרבה מאוד אפשרויות. ישנם המעקות הסטנדרטיים העשויים מתכת, ישנם המעקות הדקורטיביים המשלבים מתכת עם זכוכית שקופה או חלבית ויש את העיטורים והסגנונות השונים אשר אותם אנחנו מוצאים בשוק הסורגים כאשר הבית שלנו יכול לקבל מראה יוקרתי ממש כשל ארמון הודות לבחירה הנכונה של המעקות המתאימים.

איך תבחרו את המעקה למדרגות?

כאשר אתם רוצים לבחור את המעקה עליכם להתייחס לכמה נתונים:

  • פרקטיות – לא כל מעקה קל לניקוי ולא כולם שומרים על המראה שלהם לארך זמן. באופן כללי ניתן לומר כי מעקה אלומיניום אינו דורש הרבה תחזוקה והוא נשאר יפה לאורך זמן.
  • יופי – מבחינת יופי אין כמו מעקה זכוכית. אך חשוב להתייחס גם לשאר הנתונים.
  • בלאי – מעקה עץ הוא מרשים מאוד אך חשוף לבלאי ביחס למעקות מהחומרים האחרים.

 

הוסף תגובה