פדיקור רפואי

הליך קצת יותר מסובך מפדיקור קוסמטי והוא דורש הכשרה מקצועית. פדיקוריסטית רפואית משתמשת בסכין מנתחים שהעבודה איתו דורשת מיומנות שהיא רכשה כדי לא לגרום לפציעות מיותרות ודימום שלא לצורך.

היא מורישת ויכולה לטפל בבעיות רגליים שונות שהיא נתקלת בהן במהלך עבודתה, היא תדע להבדיל ולאבחן סוגי יבלות שהיא יכולה לטפל בהן, לבין אלו שדורשות טיפול רחב ומקיף שרק רופא יכול לעזור לכם, וכמובן שהיא תפנה אתכם אליו להמשך טיפול.
היא יכולה ומסוגלת לתת מענה ללקוחות הסובלים מציפורניים חודרניות אשר הטיפול בהן כרוך בידע מקצועי ומיומנות. במקרה שהיא תתקל בפטרת ציפורניים, היא מיד תזהה אותה ותדע להגיש לכם עזרה ראשונה והמלצות להמשך טיפול, וכל זה – במקביל לטיפול רפואי שאותו תקבלו מרופא מוסמך.
פדיקוריסטית רפואית , רכשה ידע כיצד ואיך להתמודד עם אנשים הסובלים ממחלות שונות כגון, סכרת, לחץ דם, נשים בהריון, ואפילו אנשים שלוקחים כדורים שמחייבים טיפול זהיר ומיומן יותר.
על כן, שתגיעו לטיפול בפעם הראשונה אצל הפדיקוריסטית הרפואית, היא מיד תפתח לכם כרטיס אישי ותעשה לכם שאלון תוך כדי שהיא מציינת את כל הפרטים אודותיכם על מנת שתוכל לדעת כיצד לבצע את הטיפול על הצד הטוב ביותר וללא סיכונים מיותרים.
והכי חשוב! היא משתדלת תמיד לעזור לכם, אבל היא גם תמיד מודעת לאפשרות עד איפה הגבול ומתי היא צריכה להפסיק כי אין ביכולתה לעזור לכם אלא להמליץ לכם להמשיך את הטיפול אצל רופא מומחה.

הוסף תגובה