פריצת דרך רפואית חדשה בטיפול וריפוי לנגיף הקורונה הקטלני

פריצת דרך רפואית חדשה בטיפול וריפוי לנגיף הקורונה הקטלני

הקדמה:

"אנשים שמנסים לבסס את העסקים שלהם צריכים לנסות להבין כיצד מגיפת נגיף הקורונה הולכת לשנות את כללי התנהגות ולהסתגל לשינויים הללו! נכון לעכשיו, בכל יום יש יותר ויותר אנשים ברחבי העולם שנדבקים בווירוס הקורונה (Covid-19) ההרסני ובמחלות הריאה והקשיים בדרכי הנשימה שנגרמות על ידי אותו נגיף הקורונה הסיני. המגיפה דחפה את הכלכלה העולמית לשפל חסר תקדים בכך שרוב הממשלות נרתמו לפעילות חירום עסקית כדי להכיל את הנגיף ולנסות לרפא את אוכלוסיית העולם מהווירוס האימתני." 

מבוא: 

בעוד מספר ניסויים בתרופות נמשכים, אין כיום הוכחה לכך שהידרוקסי-כלורוקין או כל תרופה אחרת יכולים לרפא או למנוע את ווירוס הקורונה ההרסני (COVID-19). שימוש לרעה בהידרוקסי-כלורוקין יכול לגרום לתופעות לוואי חמורות ואף לגרום למוות. ארגון הבריאות העולמי מתאם את המאמצים לפתח ולאשר תרופות לטיפול ב- COVID-19. רוב האנשים שנדבקים בנגיף-הקורונה (COVID-19), סובלים מתסמינים קלים או מתונים והם יכולים להתאושש הודות לטיפול תומך. אם יש לך שיעול, חום וקשיי נשימה פנה מוקדם לטיפול רפואי – התקשר ישר לרופא או ליועץ הבריאות שלך. אם יש לך חום ואתה גר באזור נגוע עם מלריה או בבקטריית ה”דנגי” (גַנדֶרֶת), פנה מייד לטיפול רפואי.

נכון לעכשיו, אין תרופות או טיפולים אחרים שמאושרים כיום על ידי ארה”ב ואגף המזון והתרופות האמריקאי (FDA) למניעה או טיפול בווירוס הקורונה (COVID-19), ואין שום תרופה זמינה כעת! אנטיביוטיקה אינה יעילה נגד זיהומים נגיפיים כמו נגיף הקורונה הקטלני (COVID-19). החוקרים בודקים מגוון טיפולים אפשריים. ה- FDA העניק אישור לשימוש בתרופות מאושרות למחלות אחרות לטיפול בווירוס הקורונה כאשר אין אפשרויות פנויות אחרות. לתרופות המאושרות הללו יכולות להיות תופעות לוואי חמורות! הן מיועדות בעיקרן לאנשים החולים באורח קשה ובהשגחה צמודה של רופא.

גורמי בריאות בסין ממליצים על תרופות צמחיות מסורתיות לטיפול במחלת הקורונה (COVID-19). אנו עשויים לגלות כי צמחי מרפא מסוימים יעילים במניעה וטיפול של נגיף הקורונה אצל אנשים רבים. תרופות צמחיות משמשות זה מכבר לטיפול בזיהומים ווירוסים, כמו הצטננות. שפעת, חום, דלקת ריאות ואפילו הרפס, עגבת ומחלות מין שונות. השימוש בצמחי מרפא למחלות אינו רעיון חדשני, במשך אלפי שנים משתמשים בצמחי מרפא כמו ליקוריץ, זנגביל ואפדרה לטיפול בדלקות בדרכי הנשימה כמו שפעת ודלקת ריאות. חלקם נחשבים כמגבירים את מערכת החיסון ומעמידים את הגוף במצב בריא יותר ועוזרים להילחם בזיהומים פנימיים וחיצוניים. אחרים מאמינים כי הם נוגדנים אנטי-ויראליים חזקים החוסמים וירוסים מסוימים מהתפשטותם והפצתם בגוף האדם.

האם הרפואה האלטרנטיבית יכולה לפעול כנגד וירוס הקורונה הקטלני?

ככל שהפחדים מנגיף הקורונה מתגברים, יש אנשים רבים המחפשים ריפוי חלופי! בהיעדר תרופה מוכחת מדעית או טיפול מניעה וריפוי לחיידק החדש כנגיף הקורונה, האם יש וכדי להשתמש ברפואה אלטרנטיבית? הנגיף שגורם למחלות ריאה קשות כמו ה- COVID-19 הוא חדש – וטבעו עדיין נחקר על ידי מיטב הרופאים והמדענים בעולם. קשה מאוד לבחון ולקבוע דרך ריפוי אלטרנטיבית קבועה בשל מגוון גורמים הקשורים לנגיף הקורונה המורכב במבנהו מיסודו. דיווחים מדעיים מסין אינם מכילים מידע על ניסיונות רפואיים לרפא חולי COVID-19 המשתמשים בצמחי מרפא ודיקור סיני, אך מספקים שפע של תובנות לשימוש במכשירי הנשמה, תרופות ומסכות רפואיות כפי שנקבעו ברפואה מודרנית בסגנון מערבי.

שפע של ייעוץ והדרכה בנושא השימוש ברפואה משלימה ואלטרנטיבית (CAM) בטיפול וריפוי נגיף הקורונה מופיע כעת באינטרנט ובמיוחד ברשתות החברתיות. מטפלים בטיפולים, מוצרים והמלצות, ולעתים קרובות אנשי מדע ורוח מתייחסים ל"חוכמה קדומה","סוד מוסתר היטב" וכדומה. ישנן טענות כי התרופה ההומאופתית מבטיחה כי המטופלים לא יצטרכו להיעזר בתמיכת חמצן וגם מובילה להחלמה מהירה ובטוחה, והוסיפו כי הדבר הוביל גם לכך שהחולים לא נדרשו להעברה דחופה לבתי חולים גדולים יותר. ההומאופתיה והרפואה האלטרנטיבית בכללה הועילה לאנשים רבים בעולם במהלך התפרצויות מגיפות כמו חיידק הצ'יקונגוניה, וקדחת הדנגי (dengue fever) והבעתנו תקווה שהיא תסייע במניעה וניהול תרופתי יעיל גם של מגיפת וירוס הקורונה ההרסנית (COVID-19).

התשובה (התרופה) האולטמטיבית למחלת נגיף הקורונה (COVID-19) ההרסני

תוספי התזונה של חברת "סוליאייר" הינם תערובות של תמציות בוטניות ותוספי מזון המכילים שילוב ייחודי של מרכיבים, אשר הוכחו כבעלי השפעה רפואית עצומה. תוספי התזונה של "סוליאייר" תורמים לחיזוק מערכת הריאות ודרכי הנשימה ומסייעים לחולים במחלות נשימה כרוניות כמו: מחלות ריאה חסימתיות, אסתמה, ברונכיטיס, COPD (מחלת ריאות חסימתית כרונית), ומבוקשים כיום כטיפולי מניעה וריפוי רבי-עוצמה למחלת נגיף הקורונה הסינית הקטלנית (COVID-19), ומשמשים באופן קבוע כתרופה לריפוי ולשיקום חולים במחלות ריאה קשות ולזיהומים בדרכי הנשימה. תוספי התזונה והתרופות הצמחיות של חברת "סוליאייר" הינם ייחודיים במבנה והשפעה הרפואית שלהם ומבוססים על מחקרים מוצלחים ומוכרים כטיפולים אנטי-ויראלים (אנטי בקטריאליים) שהוכחו כבעלי תוצאות ריפוי חיוביות בריפוי מחלת ריאה חסימתית כרונית (COPD) ובטיפול בתסמונת מצוקה נשימתית חריפה (ARDS), ובטיפול בתסמונת קשיי נשימה חריפה קשה (SARS) – מחלת נשימה נוספת הנגרמת על ידי נגיף הקורונה הקטלני, שהגיח מסין בשנת 2002.

התרופות הצמחיות ומוצרי הבריאות הטבעיים של חברת “סוליאייר” כוללים את המרכיבים הטובים ביותר כגון: ג’ינסנג, גינקו בילובה, צמחי מרפא ונוגדי חמצון שונים האיכותיים ביותר הקיימים כיום בשוק! כל אחד מתוספי המזון שלנו אושר והוגדר על ידי משרד הבריאות בקפריסין ועל פי תקנת הרוקחים בקפריסין. לתוספי המזון של חברת “סוליאייר” קיים פטנט רשום! תוספי המזון שלנו מתפקדים ללא תופעות לוואי ואין להם שום אינטראקציה עם תרופות קונבנציונאליות שמשמשות בנוסף לטיפול בתסמונות נשימה שונות, דלקות ריאה ולמחלת ווירוס-הקורונה החדשה והקטלנית (COVID-19)! תוספי המזון של חברת “סוליאייר” מוגנים בפטנטים ונלקחים באופן קבוע על ידי מבוגרים, זוגות, קשישים, צעירים, ונוער מישראל ומרחבי העולם.

גורמי המפתח של תוספי התזונה של חברת “סוליאייר” הם:

1. חיזוקים אנטי ויראלים (אנטי בקטריאליים) אמינים ועוצמתיים

2. מאיצים ייחודיים ועזרים טבעיים (סוכנים) המסייעים ליציבות המערכת החיסונית
3. מאיצים (קטליזטורים) התורמים לשיעור הגבוה של חידוש תאי הדם האדומים והלבנים

התרופות הצמחיות של חברת “סוליאייר” הינן למעשה סדרת טיפולים טבעיים אשר נלקחים כתכשירי מולקולות יעד (זרזים) כדי לדכא ולהרוג סרטן, גידולים ותאים אנושיים נגועים – ומשפרים את התגובה החיסונית מפני כל מחלה או זיהום. תוספי התזונה שלנו הינן למעשה תרופות אנטי-ויראליות ונלקחות ללא מרשם רופא (עשויות להגיע בצורה של: כדורים, נוזלים, אבקה בשאיפה או בצורת תמיסה תוך ורידית) הנלחמים נגד התפשטות נגיפים, זיהומים וחיידקים קריטיים בגופכם. תוספי התזונה של חברת “סוליאייר” משמשים כמאיצי ומחזקי מערכת החיסון וכוללים רכיבים ייחודיים וסוגי צמחים בוטניים נדירים שיעזרו לכם לשמור על מערכת חיסון בריאה, המועילה לגופכם ומשפרת את ההגנה שלכם מפני נגיפים ומחלות כרוניות קשות.

תוספי המזון של חברת “סוליאייר” פועלים להגדלת שיעורי ההתחדשות של תאים אדומים בדם (תאי הגזע) ברקמות שונות בכלל גוף האדם. המוצרים מבוססי הצמחים הבוטניים שלנו כוללים את החומרים הטבעיים המשובחים ביותר אשר מגבירים ומחזקים את תאי הגזע בדם, לגרום להם להתנהג כמו אלה של אנשים צעירים יותר ומשמשים כחומרים אנטי-אייג’ינג (מונעי זיקנה). זהו מפתח הקסמים לכוח ההתחדשות של הדם הצעיר! תרופה כזו עשויה להיות בעלת יתרונות של מעבר להילחם בזיהומים הקלים כמו למשל של מחלת האנמיה. ישנן הוכחות מדעיות שהגברת תאי הדם האדומים מסייעת במניעת התקפי לב ומרפאה מחלות כלי דם קשות אחרות.

התקווה החדשה למגפת ווירוס הקורונה (COVID-19) הסיני הקטלני 

מסקנותינו הן שאם אנו יכולים לטפל בשיעול כרוני, קשיי נשימה, כאבים פיזיים, חום עונתי, שפעת ודלקת ריאות, נוכל לטפל במחלת ווירוס הקורונה ההרסני! החברת “סוליאייר” סרקה את מאגר המידע הבוטני העולמי, בחיפוש אחר צמחי מרפא ומרכיבים ביולוגיים בעלי תכונות נוגדי חמצון אנטי ווירלים, כמו גם חומרי דיכוי וריפוי נגד שיעול כרוני, שפעת עונתית ומפחיתי חום יחודיים. התרופות טבעיות ותוספי התזונה של חברת “סוליאייר” הינם ייחודיים ומבוססים על מחקרים ממושכים וטיפולים מוצלחים אנטי-נגיפיים (אנטי בקטריאליים) בתסמונת קשיי-נשימה חריפה קשה (SARS), מחלת נשימה נוספת הנגרמת על ידי נגיף הקורונה הסיני, שהגיח מסין בשנת 2002. ווירוס הקורונה (COVID) וה”סארס” (SARS) המסוכנים דומים מאוד מבחינת המבנה הגנטי שלהם, ולכן הממצאים שלנו הם כי לתוספי המזון של חברת “סוליאייר” השפעה ממשית מוכחת על נגיף הקורונה הקטלני (COVID-19).

בברכה, סולומון י.
(הרבליסט ומטפל אלטרנטיבי)

* מומלץ לבצע שיחת ייעוץ חינם!
** מועדי ההגעה של משלוחים בארץ ובינלאומיים הינם בין 14-30 יום מרגע ההזמנה!

#####

לקבלת ייעוץ וטיפול מקצועי:
שם: סולומון או קלאודיה
כתובת: רחוב פרויד 12
חיפה, 34753 ישראל
אתר: natural-medicine.business.site
טלפון: 077-207033
נייד: 054-7295023

הוסף תגובה


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in C:\Websites\www.tips4u.co.il\wp-content\themes\tips4u\single.php on line 498