קרטוזיס פילאריס-טיפול בזרועות, חיספוס,בשילוב IPL ו-RF |איריס לוי

קרטוזיס פילאריס-טיפול בזרועות, חיספוס,בשילוב IPL ו-RF |איריס לוי

מי אמר שאין טיפול לקרטוזיס פילאריס בזרועות? בוא/י להיווכח שיש טיפול איכותי לטווח ארוך לחספוס, חררה, עור ברווז, אדמומיות בזרועות.  

טיפול בחררה, חספוס, ונקודות אדומות, עור ברווז,  בגב/זרועות עם נטייה להתפשט לאזור החזה, הצוואר הפנים. הישבן והירכיים האחוריות – היזהרו מחיקוייםקרטוזיס פילאריס –  טיפול ייחודי בשילוב טכנולוגיית IPL הנותן שיפור אפקטיבי ולאוך זמן לכל התופעות הנלוות לקרטוזיס פילאריס רוברה וקרטוזיס פילאריס אלבה..

“הטיפול בחררה  עם שינוי בתזונה שלך, בשילוב עם  תוספי תזונה, וטיפול קוסמטי/אסתטי להסרת הנקודות האדומות ולטיפול בכתמים שנשארים לאחר הגירודים”….זה לא קרטוזיס פילאריס.

בקרטוזיס פילאריס – מדובר על תופעה נפוצה ושכיחה ביותר המופיעה בדרך כלל בתקופת הילדות וההתבגרות ופחות שכיחה בקרב מבוגרים. בנות סובלות ממנה יותר מבנים ובשליש מהאנשים שסובלים מהתופעה ישנו סיפור משפחתי של קרטוזיס פולאריס. עובדה זו הובילה לסברה הרווחת כיום כי מדובר על תופעה בעלת מרכיבים גנטיים תורשתיים מסוימים.

ההסתמנות הקלינית של התופעה נגרמת בעקבות הצטברות של חלבון שנקרא קרטין שיוצר את הרקמות הקרניות בגוף כמו למשל הציפורניים והשיער.ההצטברות של הקרטין גורמת לחסימה של זקיקי השערות וכך נוצרת מעין גבעה קטנה במוצא של זקיק השערה. לעיתים השערה נשארת כלואה בתוך הזקיק מתחת לחסימה ובמקרים אחרים היא בולטת ומזדקרת מחוץ לחסימה.

להלן קישור המעיד על מחקרים מדעיים משנת 2015 לטיפול ב- IPL המושתתים על אותם פרמטרים לטיפול עם אחוזי הצלחה שבין 70%-100%  עם אפקט מצטבר.

http://www.tandfonline.com/doi/abs/10.3109/14764172.2010.502456

האזורים השכיחים בגוף בהם היא נפוצה: החלק העליון של הזרועות, הישבן הירכיים הקדמיות הפנים ולעתים אף במחשוף. בחלק מהמקרים הנגעים הם לבנים-אפורים (קרטוזיס פילריס אלבה) וקל יותר למשש את הנגעים העוריים מאשר ממש לראות אותם. במקרים אחרים בסיס הנגע הופך לאדום והעור נראה כמנוקד בנקודות אדומות קטנות (קרטוזיס פילריס רוברה). עם נטייה להתפשט, לעתים קיימת הקלה בסימנים בקיץ והחמרה בחורף.  במקרים קשים במיוחד חסימת זקיק השער יכול לגרום גם להתפרצות פצעי אקנה

טיפול ממוקד ומתאים לתופעות הנלוות לקרטוזיס פילאריס – חספוס , חררה, פצעונים, עור ברווז, אדמומיות בזרועות הוא חיוני לשמירה על מראה עור אחיד, חלק, בהיר נקי ואסתטי באזור הזרועות.

תוכנית 3 השלבים לטיפול בקרטוזיס פילאריס, עם אפקט מצטבר ולאורך זמן בשילוב טכנולוגיית IPL -קרן אור ואנרגיית גלי רדיו RF.

  • ללא תופעות לוואי – ללא שינוי באורח החיים שלך – ללא שינוי בתזונה שלך – ללא תרופות – ללא פגיעה בכבד.
  • ללא תוספי תזונה – ללא ויטמינים – ללא טיפול קוסמטי/אסתטי –

סקפטי/ת לא מאמינ/ה? הנך מוזמנ/ת לגלוש באתר הבית ולהתרשם מעשרות הממליצים עדות של מטופלים מרוצים.

  • בטווח הארוך יתכנו התפרצויות ברמות שונות ויתכן ויהיה צורך לחזור על הטיפול – ניתן למנוע זאת על ידי טיפול משמר בבית ובמכון.

הטיפול מומלץ כסדרה של בין 10 – 8 מפגשים (לעתים גם יותר) וכטיפול תחזוקתי/ משמר / תומך אחת ל-3 חודשים/חצי שנה.

תדירות הטיפולים : 4 טיפולים ראשונים פעם/פעמיים בשבוע (ע”פ סוג העור, רמת הקושי ועומק הנגעים) והמשך במרווחים יותר ארוכים, בין שבועיים ל-3 שבועות.

בטיפול המשמר בבית יש להימנע מעור יבש ואמבטיות חמות. מומלץ השימוש בסבונים עדינים ללא קרצוף או שפשוף האזור.

*הטיפול שניתן הנו אישי ופרטני על ידי בלבד, ולא ממטפלות אחרות שאך זה סיימו קורס כפי שנהוג במכונים העוסקים בתחום וניסיונן אינו מוכח.

* איריס לוי –  קוסמטיקאית פרא-רפואית מומחית לטיפול רק בבעיות עור (כ-18 שנים בתחום) בעיות עור, שאינן ניתנות לפתרון ברפואה הקונבנציונאלית.

*ניתן להגיע לייעוץ חינם וללא התחייבות.

הוסף תגובה