רכישת מחליף חום

רכישת מחליף חום

זרימות במחליפי חום

מחליף חום הוא מתקן שמעביר חום מזורם למשנהו. משתמשים במחליפי חום בתעשיית מטוסים, מכוניות, בתי זיקוק, גז בישול, מיזוג אוויר. כדוגמה ניתן להתייחס לרדיאטור של המכונית שמעבירה חום מהמנוע אל האוויר. מחליפי חום כוללים זרימה חוצה, ניגודית ומקבילה. זרימה מקבילה היא זרימה של שני זורמים שנכנסים אל המחליף מאותו הכיוון. זרימה נגדית היא זרימה שהזורמים נכנסים למחליף חום בכיוונים מנוגדים. זרימה חוצה היא זרימה אנכית שאין קשר בין שני הזורמים, בדיוק כמו הרדיאטור שהאוויר המוזרם לא תלוי ברמות החום של המים ברדיאטור.

סוגים של מחליפי חום

למחליפי חום מספר סוגים. מחליפים סגורים שאין מגע בין הזורמים כי לכל זורם מסלול משלו. מחליפים פתוחים יוצרים מגע ישיר בין הזורמים. יש מגע בין הזורמים שמתערבבים אחד בשני ומעבירים חום ביניהם. מחליפים מחדשים אוגרים את החום מהזורם החם ומעבירים לזורם הקר.

מחליפי חום בין-לאומיים

מחליף חום עמיד בלחץ גבוה ובטמפרטורה גבוהה. מחליף חום יכול להיות מסוג של מים ומסוג של שמן. יש לשניהם יכולת ספיקה משתנה ומודדים את הספיקה לפי ליטר לדקה. מחליפים מסוג מים ושמן נמדדים על פי ספיקה של ליטר לדקה ועל פי כושר סילוק החום הנמדד בכוח סוס. לרכישת מחליף חום בחרו היטב את הספק שיציע לכם מגוון מוצרים. ספק שמבין עניין ויכול להבין מה הצורך שלכם וכיצד לענות עליו. בחרו ציוד שמכוני התקנים בדקו אותו, עדיפות למותגים בין-לאומיים.

 

חברת “שיר טכנו טרייד”

לבירור ולהבנה טובה יותר מומלץ לקרוא מאמרים נוספים בתחום ואפשר כמובן לפנות ישירות לחברת “שיר טכנו טרייד” שיכולה לספק לכם מחליפי חום מקצועיים. התייעצו עם צוות העובדים והציגו בפניהם את הצורך שלכם על מנת שיצליחו להתאים לכם את מבוקשכם. הקשיבו להם כי הם מנוסים ומיומנים ויודעים כיצד לפתור כל עניין בתחום מחליפי חום. החברה שהוקמה על ידי מומחים בענף החשמל וההידראוליקה מתעסקת בענפי תעשייה, מחצבות ומכונות קידוח, כאשר המנהלים מבטיחים לכם פתרונות מלאים והתאמת מוצרים השווים לכיסכם. פנו אל החברה עוד היום בטלפון 5501440- 03.

הוסף תגובה