רכישת רכב אפס קילומטר

כל מי שמצא את עצמו חושב על רכישת רכב חדש בישראל גילה שמדובר על הוצאה כלכלית מאוד גדולה. יבואני הרכב מרוויחים לא מעט משום שאנחנו משלמים מיסים מאוד גבוהים כחלק מהמחיר הכללי שאנחנו משלמים כשאנחנו קונים רכב חדש. יתרה מכך, כולנו יודעים  שרכב שעולה על הכביש מיד מאבד מהערך שלו, מה שמוביל לשאלה איך אפשר לעקוף את הדברים? איך בכל זאת נוכל לקנות מכונית חדשה מבלי לשלם עליה סכומים גבוהים מאוד שלא נוכל לעמוד בזה? מתלבטים? אם כך, כדאי שתדעו שהרבה ישראלים כבר חשבו על כך לפניכם והפתרון המומלץ הוא רכישת רכב אפס קילומטר.

מה זה אומר בפועל?

ראשית, מדובר על המצאה ישראלית נפלאה ושנית, זה סוג של מעקף למחירים הגבוהים כל כך. בפועל, רכב אפס קילומטר הוא רכב שחברת ליסינג קנתה, לא השתמשה בו כמובן ומכרה אותו כרכב יד שניה. זה אומר בפועל שרק על הנייר ישנה משמעות לעובדה שלא מדובר על רכב חדש, שכן בפועל, הרכב הוא רכב שלא נסעו בו בכלל. מדהים לראות שגם בצורה כזאת חברות ליסינג מרוויחות לא מעט ואף עם רווחים משמעותיים ביותר.

לכן אין ספק ששווה גם לכם לחשוב על האפשרות הזאת, כי הרווח הוא קודם כל של הצרכן. למעשה, בעזרת שיטה של רכב אפס קילומטר אתם יכולים לחסוך עשרות אחוזים על הרכישה הבאה שתבוא  לידי ביטוי בחסכון של אלפי שקלים. הרכבים החדשים הללו עדיין לא זולים כמו באירופה, אך לעומת רכב שנמכר ישירות מהיבואן – המחיר של רכב אפס קילומטר הרבה יותר אטרקטיבי.

איזה רכבים ניתן לרכוש בשיטה כזאת?

אם חשבתם לרגע שכאשר מדברים על רכב אפס קילומטר מדברים רק על רכישת רכב פרטי, דעו שאתם טועים. למעשה ניתן לרכוש גם רכבים מסחריים שיש להם אפס קילומטר וגם רכבי מיני. יש כמובן גם אופציה של קניית רכב משפחתי במסגרת עסקאות של רכב אפס קילומטר וכך גם ניתן למצוא רכבי פנאי גדולים. אין ספק שמדובר כאן על עניין מאוד אטרקטיבי, כי איזו סיבה יש לכם להתנדב לשלם מחירים מופקעים על הרכב החדש שלכם?

לכן, בעזרת שיטה של רכב אפס קילומטר תוכלו לחסוך – זה בהחלט כדאי. מה שכן, אנחנו ממליצים לכם לבדוק לאיזו חברה אתם פונים כדי לבצע עסקה כזאת. עדיף לבחור חברת ליסינג מקצועית, מוכרת ובעלת מוניטין כמו חברת carbay.כך תוכלו להבטיח שאתם במקום הנכון. אתם תראו שגם מבחינת ירידת הערך של הרכב הירידה תהיה פחות משמעותית במסגרת עסקה כזאת, אז למה לחשוב פעמיים לפני שאתם בוחרים לכם רכב חדש?

הוסף תגובה