תאורה באירוע

ברוב גני הארועים והאולמות יש מערכות תאורה מתקדמות, מה שאומר שהתאורה עצמה ממוחשבת ונשלטת ע"י פיקוד. לתאורן עם השקעה לא גדולה מצידו יש אפשרות ליצור עבורכם אוירה מחשמלת אשר תוסיף מימד מדליק לארוע. אך הנה מגיע ה- "אבל". נדיר למצוא היום תאורן שישב כול הארוע על בקרת התאורה ויעשה את מה שהוא אמור לעשות: להתאים את התאורה למוסיקה. מה שבד"כ הם עושים, זה משנים פעם בכמה זמן את תוכנית התאורה ששמורה בזכרון. בינתיים הם הולכים מעמדת התאורה ואלוהים יודע איפה הם. הקהל לא ממש מרגיש בזה מאחר ובכול זאת התאורה עובדת (אבל לא ממש קשורה למתרחש). כך שלא משנה כמה כסף המקום השקיע בפנסים החכמים שלו, בשורה התחתונה האוירה מהתאורה היא בינונית ולא כמו שיכולה להיות. וגם עם נציגי המכירות מהמקום ערכו לכם סיור מודרך ברחבת הריקודים טרם הארוע, כדי להראות לכם שלא חסר כלום בשביל ליצור את האוירה המושלמת, ברגע האמת זה לא ממש כך. מה שחסר כאמור זה נכונות והשקעה.

הדרך שלכם לטפל במצב זה, היא פשוט לומר למקום שנושא התאורה חשוב לכם מאוד ושידאגו לעדכן את התאורן שאתם מאלה ששמים לב ושאכפת להם מכך. כך הסיכוי שתקבלו אוירה מעולה יגדל וכמו כן, תמורה הולמת לכסף שלכם. ואם למרות זאת אתם עדיין לא בטוחים בשיתוף פעולה מצידו של התאורן, אז אתם יכולים לעשות מה שחתן אחד אמר לי לגבי זה, פשוט לתת טיפ צנוע בסך 50 ש"ח בתחילת הארוע ישירות לתאורן על-מנת שיעשה ת'עבודה (עצוב אבל נכון).

הוסף תגובה


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in C:\Websites\www.tips4u.co.il\wp-content\themes\tips4u\single.php on line 498