תקלת החשמל הנפוצה ביותר היא עומס יתר

כדי להרים פיוז אין צורך לשלם לחשמלאי. תקלת החשמל הנפוצה ביותר היא עומס יתר. כאשר מנסים להפעיל את הדוד, מכונת הכביסה, המייבש, עשרה מכשירים נוספים וגם כמובן להכין לעצמנו כוס קפה, אין צורך להתפלא על הפסקת החשמל.

עומס יכול להיות כללי – כאשר מפעילים הרבה מכשירים זוללי חשמל, בו-זמנית, ברחבי הבית, או עומס ספציפי- כאשר מחברים למפצל בעל 6 ראשים, 6 מכשירים, שאינם רדיו או מנורת שולחן. בשורה התחתונה, מה שאנו רואים זה הופפסס… חושך, הפסקת חשמל.
פתרון הבעיה הנו פשוט, כל שצריך לעשות הוא להחליט אם אנו מוותרים על הכביסה, הקפה או המקלחת החמה (בעצם, זה לא כל כך פשוט…). לאחר שהחלטנו וניתקנו את המכשירים העודפים, ננסה להרים את הפיוז שקפץ.


כאשר הפיוז ממשיך לקפוץ, כנראה שהבעיה איננה עומס יתר, אלא מכשיר שמקצר. מכשיר שמקצר (מכשיר שגורם לקצר) מהווה סכנה! יש להוציא את המכשיר מהשקע ולפנות לאיש מקצוע לצורך תיקון המכשיר.


באדיבות חברת מידרג, המספקת המלצות על בעלי מקצוע שזכו לדירוג הגבוה ביותר מלקוחותיהם ב-50 ענפי שירות. דירוגים של בעלי מקצוע ניתן למצוא באתר מידרג

הוסף תגובה


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in C:\Websites\www.tips4u.co.il\wp-content\themes\tips4u\single.php on line 498