הסרת משקפיים

ניתוח הסרת משקפיים בלייזר הוא ניתוח שאנשים רבים שוקלים לעשות והוא גם נחשב לניתוח פשוט ובעל אחוזי הצלחה גבוהים. הסרת משקפיים בלייזר הוא אחד הניתוחים השכיחים בארץ, שכן לניתוח פן רפואי במקביל לפן האסתטי שלו וכן כיוון שהוא מיועד לאוכלוסיית יעד רחבה ביותר.

בפועל, ניתוח הסרת משקפיים בלייזר פועל על קרנית עינו של המטופל, כאשר בעזרת קרן הלייזר הוא מלטש אותה בצורה מדויקת, נקייה ועדינה. קרן הלייזר אשר מלטשת את הקרנית עושה זאת לפי נתונים אישיים של כל מטופל אשר מוזנים למחשב והיא מפסיקה לפעול בכל פעם שהיא מזהה תזוזה בעין, כך שאין חשש שהיא תפגע בעין או תבצע ליטוש שאינו נכון ויכול לגרום נזק.

ההבדל המרכזי בניתוח נובע מאופן הליטוש של הקרנית – כאשר כל אדם זקוק לליטוש אינדוודואלי, כאשר נקבע לאחר בדיקת רופא מומחה.

ניתוח הסרת משקפיים בלייזר אינו כואב, אך כולל הרגשת אי נוחות כאשר קרן הלייזר פוגעת בקרנית. אלמנט נוסף של אי הנוחות נובע מכך שמכשיר המכונה "מפסק" משאיר את העין פתוחה לרווחה מבלי שהמטופל יכול לסגור אותה או למצמץ. הניתוח עצמו לוקח כ- 20 בממוצע ולאחריו ניתן להשתחרר הביתה ולשוב לשגרה.

לפני כניסה לניתוח הסרת משקפיים בלייזר על המטופלים לעבור בדיקת התאמה לניתוח אשר נעשית על ידי רופא מומחה. קיימים מספר קריטריונים להתאמה כאשר המטרה היא להתאים את הניתוח לאנשים להם הוא יוכל לסייע. לכן, אם נמצאת לא מתאימים לעבור את הניתוח אתם מוזמנים לבקש חוות דעת נוספת, אך אם גם היא שלילית ייתכן ותאלצו לוותר על הניתוח ולהמשיך לחיות עם משקפיים.

הוסף תגובה

כדי להוסיף תגובה עליך להיות גולש רשום באתר

   
עדיין לא התפרסמו תגובות.