טיפים איך לא לפשל בפגישה ראשונה

אסור לאחר – קבעתם שעה, תגיעו בזמן. זה באמת לא עושה רושם טוב כשאתם מאחרים.


פתוח – בואו בגישה חיובית, עם מצב רוח טוב ורצון אמיתי להכיר.


בטחון עצמי – הגעתם כבר לפגישה, זה לא זמן להיות ביישנים. תזרמו עם השיחה וספרו על עצמכם, הצד השני לא עובד בשב"כ


ציפיות נמוכות – אבל לא עד כדי כך.. אל תצפו שהוא יהיה חתיך משגע ואל תצפו לאיזה מטומטם. אם תצפו ליותר מדי תתאכזבו. תמיד תזכרו שלא בטוח שיצא מזה קשר, אז חבל סתם להתאכזב.


בושם – כן, כן, צריך לשים בושם אבל לא בהגזמה! אל תגזימו עם כמות הבושם שאתם שמים, אחרת זה מריח נורא.


יוזמה – כל אחד יכול לקחת יוזמה. אל תפחדו, יש לכם מה להפסיד אבל יש לכם הרבה יותר מה להרוויח, אם הצד השני יסכים לנשיקה/הליכה יד ביד/דייט נוסף וכדומה.


להקשיב – לפעמים יש לנו נטייה לדבר יותר מדי על עצמנו. באתם כדי להכיר את הצד השני, אז תשאלו שאלות עליו (לא חודרניות מדי) ותקשיבו לו.


פתיחות – אתם צריכים לספר על עצמכם, אבל לא יותר מדי. אם יהיה בינכם משהו יהיה לצד השני מספיק זמן לגלות עוד פרטים עליכם, אל תחשפו יותר מדי.


מקום – לכו למקום שקט, בית קפה למשל, מקום שתוכלו להכיר אחד את השני. רצוי לא מקום שבו מסתובבים החברים שלכם, כי זה לא נעים כל שנייה לעצור את הדייט כדי להגיד שלום למישהו.


איפור – אתן לא חייבות לשים מן הסתם, אבל אם אתן שמות שימו לב שזה לא יותר מדי. המראה הטבעי באופנה עכשיו.


תצחקו – אבל רק אם הם מספרים בדיחה!! הכוונה היא שאם הוא/היא מספרים בדיחה תצחקו גם אם זה לא מצחיק. אל תצחקו כשהם מדברים איתכם על משהו רציני.


מבט – תסתכלו על בני הזוג שלכם לדייט, זה לא הזמן לחפש מסביב..תסתכלו בעיניים, אבל לא יותר מדי , שהם לא ירגישו לא בנוח.


ישיבה – אם אתם מעוניינים בהם, תתקדמו עם חלק הגוף העליון לשולחן. זה מעיד על עניין והקשבה.תיזמון – יש בנות שמסכימות להתנשק בפגישה ראשונה ויש כאלה שלא. במקום שתיווצר סיטואציה מביכה שאתה מנסה והיא נרתעת לאחור, שלב את הנושא במהלך הערב ושאל אותה מה דעתה. (כנ"ל לגבי בנות).ItziK, פורום הנוער פיגוז

הוסף תגובה

כדי להוסיף תגובה עליך להיות גולש רשום באתר

   
עדיין לא התפרסמו תגובות.