בחודשי ההריון הקיציים, שמלות הן פריט חובה במלתחה

טיפים שימושיים שיקלו על חודשי ההריון ויהפכו אותם לחוויה קלה, נעימה ואוורירית, לקראת הקיץ הממתין בפתח:


1. הכל מתחיל בתחתונים. בחודשים המתקדמים כשהבטן גדלה, גם התחתונים הנמוכים ביותר חוצים את קו הבטן ולוחצים עד כדי כאב, וגורמים לחוסר נוחות של ממש.


2. מכנסיים הנם הפריט החשוב ביותר! יש להקפיד על גיזרה נוחה המצויידת ברצועה קידמית רכה ואלסטית המכסה את הבטן, אשר ניתן להניחה מעל או מתחת לקו הבטן, בהתאם לחום הקיץ ולנוחות האישית של כל אחת.


3. חשוב להקפיד על מכנסיים מבדים קלילים ונושמים על מנת שלא להכביד על חום הגוף.


4. שמלות הן הסוד של הקיץ!!! גם אם אינך טיפוס של שמלות, בחודשי ההריון הקיציים תיווכחי שזוהו פריט חובה במלתחה. השמלה אוורירית ומשוחררת, לא לוחצת ולא מגרדת, לא צריך לשבור את הראש עם מה לשלב ובעיקר מתאימה מתחילת ההריון ועד סופו בקיצור הפריט האידאלי.


5. בחירת בגד ים, משימה קשה לכל אחת גם ללא "תוספות" ההריון. לכן נוספו מספר פרטים שיש להסב את תשומת הלב אליהם בעת הרכישה. ראשית יש להקפיד שבגד הים יתמוך בחזה (הגדל אף הוא בתקופה זו), כך שניתן יהיה לכוון אותו בהתאם לצורך. כמו כן הבד ממנו עשוי בגד הים חייב להיות רך ואלסטי כך שיוכל להתאים את עצמו לבטן הגדלה עם חודשי ההריון. אין צורך לרכוש בגד ים עם עודפי בד בפרט באיזור הבטן, בגדי ים המיועדים להריון גזורים באופן ה"מתחשב" בבטן הגדלה.


באדיבות מעצבות הבית של אופנת בגדי ההריון for2, קארין אוזנן ויעל נעמן


מתוך טיפ יומי באתר הנשים, אסימון

הוסף תגובה

כדי להוסיף תגובה עליך להיות גולש רשום באתר

   
עדיין לא התפרסמו תגובות.