איך לסנן גברים בצורה נכונה

את חושבת שאת יודעת מה את רוצה בגבר. את אפילו יכולה לעצום עיניים ולראות את פניו. נכון שהוא דומה בצורה חשודה לאקס שאיתו יצאת לפני כמה חודשים? או לזה שלפניו? הסינון הוא אומנות נשכחת, הנשענת על מצע מתעתע של שכלתנות מצד אחד ואינטואציה מהצד השני. אך האומנם יש לסמוך רק על זה? רוב הנשים מקבלות פניות רבות מגברים: דרך האינטרנט ואפילו ברחוב או בבאר. אז איך לדעת מי המועמד המתאים. איך מסננים את הלא מתאימים מבלי להחמיץ את הנכונים (וכן, יש יותר מאחד כזה) ומבלי להישחק מכמות רבה של דייטים כושלים עם האדם הלא נכון? בשביל זה אנחנו כאן. לעזור לך להחליט נכון. אנחנו מאמינים שיש לבדוק לעומק את שורשי הקריטריונים לסינון שלך ומציעים לך דרכים נוספות לבחון את ההחלטות שאת עושה. כי הדרך להצלחה בעולם הדייטים מתחילה בשלב הסינון. אז אחרי שאת פותחת כרטיס באינטרנט או מפיצה לחברייך שאת פנוייה לשידוכים, הקדישי כמה רגעים חשובים לבחון ואפילו לרשום לפנייך מה את מחפשת בגבר. אך זיכרי – יש גברים שהם "נכונים על הדף" ובמציאות את בוחרת בדיוק בהפוך. לכן המשימות הבאות נועדות רק לסייע לך להכיר את רצונותייך בצורה יותר מודעת ומסודרת ולא מהוות תורה מסיניי למציאת הבחור המתאים עבורך.


משימה ראשונה: ערכי רשימה ראשונית בטבלה אשר תכיל רק נתונים אובייקטיביים על הגבר שאת מחפשת. בצד אחד של הטבלה רישמי נתונים שאת חייבת שיהיו לו (גובה מסויים, גיל מסויים וכו') ונתונים שרצוי שיהיו לו (רצוי שיהיה עשיר, בלונדיני וכו'). בצד השני של הטבלה רישמי נתונים שאת חייבת שלא יהיו לו (למשל שלא יעשן) וכאלה שרצוי שלא יהיו לו (רצוי שלא יהיו לו יותר משני ילדים, לדוגמא). חישבי מדוע נתונים מסויימים הם חובה עבורך. האם זה בגלל שכך מקובל בחברה (למשל שהגבר יהיה מבוגר מהאישה או גבוה ממנה) או שזה באמת רצונך. האם ניתן להתגמש על גובה מסויים או מצב כלכלי? אם אין איזון בין הצדדים ויש יותר "מותר" מ"אסור" בידקי האם יש מקום לחדד את הקריטריונים ולצמצם את טווח החיפוש.


משימה שניה: הוסיפי לטבלה דומה תכונות אופי של הגבר המבוקש: האם חובה שיהיה רומנטי? האם זה רצוי עבורך? מה לגבי טוב-לב?, התחשבות, יכולת הקשבה, הומור, קנאות, וכו'. כעת חישבי על פגישות ושידוכים שהיו לך? האם ידעת לזהות תכונות אלה בגבר שעימו נפגשת? עד כמה התכונות האלה קיימות באקס שלך ועד כמה את מחפשת בלא מודע העתק שלו או של הפגישה הראשונה עימו (או אולי עקב פרידה קשה את מחפשת בלא מודע בדיוק את הטיפוס ההופכי לאקס שלך).


משימה שלישית: רישמי בכמה נקודות אופני התנהגות שהגבר יכול להפגין תכונות אלה על-מנת לזהות אותן בדייט. למשל: יכולת הקשבה – האם מאזין לך במהלך הדייט ומתעניין בך או שרק מדבר על עצמו. האם את מרגישה נינוחה לשוחח עימו גם על דברים אינטימיים יחסית? התחשבות – האם קורא למלצר אם את אומרת לו שאת צמאה או שמא לא עושה כלום בנידון?


משימה רביעית: גשי לכרטיס האינטרנט שפתחת באתר ההיכרויות. היכנסי לפניות החדשות שקיבלת (אם לא קיבלת – סימן שהכרטיס שלך לא אטרקטיבי מספיק ועל זה שיעור בנפרד…). בידקי האם הגברים שפנו אלייך לאחרונה הם גברים שעונים על הקריטריונים שבדקת. אם כן – את בדרך הנכונה. אם לא, חישבי מה בכרטיס שלך משדר את המסר הלא נכון לגברים הלא נכונים. האם למשל ברובריקה: "בן הזוג שאני מחפשת" רשומים הדברים שאת באמת רוצה או שזה "מה שכולן רושמות"? נסי לנסח מחדש בהתאם לקריטריונים שרשמת קודם. זה על קצה המזלג נתונים שיעשירו לך את ההחלטה. את לא תאמיני כמה פעמים נגמרת האנרגיה על יציאות מרובות עם אנשים לא מתאימים שרק מורידים לך את המורל או את הביטחון העצמי ואז כשכבר פונה האדם המתאים – את עייפה ואין לך חשק לתת לו הזדמנות.


כותב: אורי שפר

הוסף תגובה

כדי להוסיף תגובה עליך להיות גולש רשום באתר

   
עדיין לא התפרסמו תגובות.