3 יתרונות של טיולים לחברות וארגונים

3 יתרונות של טיולים לחברות וארגונים

בשנים האחרונות, החלה רווחת גישה חדשה בקרב חברות וארגונים. על פי גישה זו, עובדים שמרגישים שלארגון אכפת מהם, יעניקו לו יותר בתמורה בשל תחושת הלויאליות למקום. אחת הדרכים לעשות זאת, היא טיולים לחברות וארגונים במסגרתם יוצאים העובדים ליום (או יותר) של טיולים, סדנאות ופעילויות אחרות שמטרתן ליצור גיבוש.

טיולים לחברות וארגונים
אם כן, לטיולים לחברות וארגונים ישנם כמה יתרונות נפלאים עבור הארגון כולו:

  • יצירת שיתופי פעולה וקשרים – בדרך כלל במסגרת טיולים לחברות וארגונים משולבות פעילויות וסדנאות שונות המתקיימות במהלך הטיול, כאשר המטרה העיקרית היא ליצור שיתופי פעולה בין חברי הקבוצה וקשרים. איך זה יקרה? ובכן, כשהעובדים יבחנו זה את זה בזמן המשחקים והפעילויות, הדבר יוכל להביא לכך שירצו להמשיך וליצור שיתופי פעולה זה עם זה גם בזמן שגרת העבודה.
  • תקשורת בין העובדים – בהמשך ישיר לכך, יש משהו בפעילויות הדורשות שיתוף פעולה שמוביל באופן כמעט אוטומטי לקרבה ויצירת תקשורת בין אישית בריאה בין המשתתפים. זוהי דרך נפלאה לשבור את הקרח שנוצר בשל ההירכיה הטבעית שבארגון, וליצור שותפות אמת בין כולם.
  • תקשורת בין הארגון לעובדים – כשחברה או ארגון מארגנים טיול לעובדים, הם בעצם מראים דאגה לרווחתם. כשהעובדים מרגישים שלארגון אכפת מהם, ושמנסים לעשות הכל כדי לרצות אותם ולגרום להם להרגיש בבית (גם בזמן העבודה), הם יעניקו יותר לארגון. זוהי גישה חדשנית שארגונים רבים החלו תומכים בה ופועלים לפיה, והם יוכלו להעמיד על התוצאות.

טיולים מכל הסוגים
אם כן, טיולים לחברות וארגונים יתרמו רבות גם למוניטין החברה. חשבו על כך; העובדים המרוצים יספרו על התנאים הנהדרים לחבריהם ויחליפו רשמים בנושא הרווחה בארגון, מה שיפיץ בקלות את המוניטין החיובי שלו. אפשר לומר בעצם, שמארגון טיולים כאלה – כולם מרוויחים! העובדים שלכם יהיו מרוצים וירצו להעניק יותר לחברה, ואילו אתם תוכלו לקצור את הפירות בשטח. זהו מעגל חיובי שלא נגמר, שיכול רק להועיל לכם. אז למה אתם מחכים? זה הזמן להתחיל לעבוד על החוויה הבלתי נשכחת הבאה שתעניקו לעובדים שלכם.

 

הוסף תגובה