3 מיתוסים על היער השחור

היער השחור שנמצא בדרום מערב גרמניה הוא יעד מושלם לטיול. אנו במטיילים ביער השחור מעוניינים לתרום מהניסיון שלנו ולנפץ שלושה מהמיתוסים המקובלים לגביו

מיתוס ראשון: היער השחור מתאים רק למשפחות

אז זהו שממש לא, היער השחור מציע מגוון רחב של אטרקציות למשפחות אבל לא רק להן. אם אתם סטודנטים בחופשת סמסטר תוכלו לטוס לכמה ימים לפנינת היער השחור: פרייבורג  וליהנות שם מהמקומות המיוחדים והנחמדים שפרייבורג – עיר סטודנטיאלית וצעירה, מציעה. 
אם אתם חובבי טיולים רגליים תוכלו למצוא ביער השחור מיליון (סתם, לא מיליון אבל המון) שבילי הליכה ברמות קושי שונות. ישנם מסלולים של ייום אחד וישנם מסלולים של שבועיים. 
אם אתם חובבי אוכל טוב תוכלו למצוא באזור היער השחור ובחבל אלזס הסמוך מסעדות משובחות אשר משתמשות בתוצרת המקומית ומגישות אוכל ברמה גבוהה. 

מיתוס שני: צריך לטייל בקיץ
עוד פעם, ממש לא, היער השחור מדהים בכל עונות השנה. אם תחליטו לבקר באזור היער השחור בחורף תוכלו ליהנות ממדרונות הסקי המשובחים שהאזור מציע, לשכשך בבריכות מים חמים ולבקר בשווקי חג מולד או בקרנבליים מסורתיים.
באביב תוכלו ליהנות מהפריחה והלבלוב של הצמחייה באזור ולבקר בפסטיבלי אוכל שונים (מומלץ פסטיבל התותים בוולדקירך) 
בסתיו תוכלו להשתכר מצבעי השלכת המדהימים של העצים שמתכוננים לחורף, שלכת מיוחדת בגוונים מיוחדים. 
הקיצר, כל השנה היא זמן טוב לבקר ביער השחור

מיתוס שלישי: צריך להספיק הכל
גם אם תטיילו חודש ביער השחור לא תספיקו לבקר בכל האטרקציות שהאזור מציע. כדי ליהנות מהטיול הגדירו מהם הדבים שמעניינים אתכם והתמקדו בהם. מדריכי הטיולים ואתרי האינטרנט מלאים בהמון מידע ולכן חשוב לברור את המידע שרלוונטי עבורכם. עצה שלנו: תכננו יום שבו אתם לא עושים כלום, נמצאים באזור הצימר ונהנים בחברת המשפחה.

אנו מקווים שהמידע יעזור לכם לתכנן את הטיול שלכם ביער השחור

הוסף תגובה