כמה טיפים לרענון מקום העבודה

אם רק נשקיע מספר דקות במרחב העבודה האישי, ננעים את שהותינו בו לפחות עד השנה הבאה. מספר עצות פשוטות יסייעו בעיצוב, רענון וחידוש אזורי השהייה השניים בחשיבותם אחרי הבית:1. רענני את התמונות של הילדים והמשפחה שתלויות על הקירות ותלי את האחרונות המעודכנות ביותר, רצוי מרגעים משמחים ומרגיעים, כגון: מהחופשה האחרונה בים או שדה פתוח, נופים שיגבירו את תחושת המרחב.2. ליד התמונות תלי שעון גדול שיזכיר לך שגם לבית צריך להגיע בשעה סבירה.


 
3. מנורה נעימה וצבעונית, שבשעות שקטות יותר תחליף את הפלורסנט מעודד המיגרנות.4. דיסקים אהובים בהישג יד.5. בקבוק מים חדש שיזכיר "לתדלק" מים בכל שעות היום.


 
6. צבע, סגנון ואוירה בחדר: שילוב של כריות צבעוניות באחת מפינות החדר והתאמה של פד חדש לעכבר המחשב בצבע תואם.


 
7. אקווריום עם אבנים כחולות וירוקות וזוג דגי זהב יקשט וירגיע. מומלץ לפי תורת הפנג-שואי.8. ליד המצע לעכבר המחשב, במקום עליו נחה היד, מומלץ לרפד בכרית נעימה וריחנית. בחנויות ניתן להשיג כריות המתחממות במיקרוגל, במילוי טבעי שמעניק בנוסף לחום עיסוי מפנק גם כשהכרית אינה מחוממת.9. חדשי את לוח השעם עם פרטי אנשי קשר ועדכון הרשימות החשובות שעליו.


 
10. תלי מראה שבנוסף לעניין האישי תגן ותטהר מאנרגיות שליליות (על-פי אמונות פולקלוריסטיות).


11. הניחי את צנצנות הויטמינים והברזל היומי ליד מסך המחשב, חשופים לעיניך.12. הוסיפי חפצים הנעים ברוח כדי שתעלה רמת האנרגיה.13. עציצים מוסיפים חיות ויש הטוענים כי מפזרים את קרינת המחשבים.


באדיבות CrazyLine, יותר אשה מאי פעם

הוסף תגובה

כדי להוסיף תגובה עליך להיות גולש רשום באתר

   
עדיין לא התפרסמו תגובות.