איך לקנות אופניים חשמליים

איך לקנות אופניים חשמליים

מאוד פשוט , ראשית יש להקפיד על איכות המוצר , איכות המוצר נקבעת ע"י תעודת האחריות שמסופקת ע"י המוכר שלוקח ממכם את כספכם ומתחייב למה שכתוב בתעודת האחריות . חשוב לציין כי תעודת אחריות מכסה תקלות מסוגים שונים אך אינה מכסה תקלות שנובעות כתוצאה משימוש לא נכון וכתוצאה מקורוזיה , ממים ומעומס .

אחריות צריכה להינתן ע"י המוכר בחנות אופניים חשמליים ולהיחתם על ידו , נכון שהוא אינו מייצר את האופניים חשמליים ואין הוא יכול להיות אחראי על כל מכלולי האופניים חשמליים אבל רק כך תוכלו להבטיח לעצמכם את המענה האמיתי במקרה של תקלה . הרי זה ידוע שאין החברה אחראית על מקרים בהם נסעתם שלושה אנשים על האופניים והמנוע נשרף ע"י עומס יתר או גלגלי השיניים הפנימיים שבחלק מסוגי האופניים חשמליים עשויים מפלסטיק ועל פי שיקול דעתה של החברה הנזק נגרם כתוצאה מעומס יתר / שימוש בלתי סביר במוצר בזמן שאנו בתומנו נסענו לעבודה כמו בכול יום מסגרת האחריות עדיין בתוקף ואנחנו נדרש לשלם על חלק מקולקל שהתקלקל "בגללנו" לכן אחריות הכוללת את שלושת המילים הבאות לא תוכל לקבוע כי השתמשנו בצורה לא נכונה כי אחריות הכוללת קורוזיה מים ועומס בכתב ובחתום יבטיח לנו החלפה או תיקון במסגרת האחריות .

אחריות צריכה להינתן לשנה וחצי מינימום מיום הקניה ולהבטיח את תקינותם של האופניים חשמליים בשתי חורפים ,כי כאשר נקנה את האופניים חשמליים יובטח לנו בחנות שאנחנו יכולים לנסוע בגשם באופן חופשי בתנאי שהגשם אינו חזק כמובן ושאין שלוליות שעשויות להציף את כל מכלולי האופניים חשמליים ולגרום לקצר חשמלי ולקורוזיה הפוגעת במערכות החשמל ולכן כדי שאנחנו נסע לתומנו בגשם קל על פי שיכול דעתה של החברה כי טבלנו את האופניים חשמליים במים והופ אנחנו משלמים על מנוע / בקר / סוללה .

קיימים מאות דגמים של אופניים חשמליים ואלפי חנויות ברחבי הארץ ומשווקים למיניהם , לכן ניתן לקנות אופניים חשמליים כמעט מכל סוג לא מספיק שנה /שנתיים/ שלוש שנים אחריות אלה חשוב לקבל אחריות שכוללת בתוכה את שלושת הסעיפים הבאים : קורוזיה מים ועומס , לגבי סוללות העניין קצת יותר מורכב יש מגוון רחב וסוגים שונים של סוללות המשווקות בארץ חשוב לציין שהתואר ליתיום שניתן לסוללה אינו מספיק כדי להבטיח את האיכות הנדרשת לסוללה ברמה גבוהה.

ישנן סוללות ליתיום מסוגים טובים וטובים יותר בכדי לקבל אחריות על סוללה אנו צריכים שהסוללה תהייה עמידה גם בקורוזיה ,( קורוזיה היא תוצאה של לחות שנמצאת באוויר במקומות לחים ובימי גשם).

לסיכום , דרשו תעודת אחריות המכילה את המלים הבאות : אחריות כוללת מים, קורוזיה ועומס לשנה וחצי לפחות .
לעוד מידע ושאלות חפשו אותנו hobby nitro בפייסבוק או באתר
בברכה
צוות הובי ניטרו רעננה .

//

הוסף תגובה

כדי להוסיף תגובה עליך להיות גולש רשום באתר

   
עדיין לא התפרסמו תגובות.