הכל על בחירת רופא עור פרטי

בבחירת רופא פרטי אין פשרות! במיוחד כשמדובר ברופא עור פרטי. אז מאיפה מתחילים?

הדרך המומלצת ביותר היא להתחיל לברר, לשאול קרובים ומכרים שאתם סומכים על חוות דעתם והמלצותיהם, ולהתייעץ עם הרופאים שאצלם אתם מטופלים. אחרי שקיבלתם מספר המלצות על רופאי עור פרטיים, הבחירה נעשית יותר מורכבת, ונשארת השאלה במי לבחור.

אנו יוצאים מנקודת הנחה, ורוצים להאמין שכולם מומחים מצטיינים. לכן, צריך להתחיל בעבודת תחקיר קלה. קלה, כי כיום כל המידע פרוס ברשת האינטרנט, ומה שנשאר לנו זה רק להתחיל לחפש את הנתונים הרלוונטים החשובים לנו. באיזה מוסד למד? היכן עשה התמחות? באיזה מרכז רפואי הוא עובד? חשוב מאוד לקבל חוות דעת ממטופלים קודמים שלו ולוודא שאין תלונות, ביקורות חריגות או תביעות כנגדו. בצעו תחקיר ענייני על פי מטרותיכם ולפי מה שהכי חשוב עבורכם.

אז איך בוחרים את האחד?

עכשיו, לאחר התחקיר כבר יש לנו ביד רשימה של 2-3 רופאי עור פרטיים שהתרשמנו מהם ואנו מתקרבים לבחירה המיוחלת. נקיים שיחת טלפון עם המרכז הרפואי הפרטי או אפילו עם רופא העור עצמו. כך נוכל להתרשם מהרופא ומצוות המרפאה האם הם אדיבים, סובלניים. נבדוק מה רמת הזמינות וכמה זמן נצטרך להמתין עד לקביעת תור לרופא? ככל שהרופא עסוק יותר זמני ההמתנה מתארכים.

כמה זה עולה לנו? כולנו רוצים רופא עור פרטי, מומחה בעל ניסיון רב והמלצות אבל לאיכות יש מחיר. לכן עלינו לעשות עשו סקר שוק. ככל שהביקוש הוא גבוה ככל הנראה התשלום יהיה בהתאם.

בחירת רופא עור לילדים

כשזה מגיע לילדים שלנו אנו לא מתפשרים אנו מחפשים את הטוב ביותר. ילדים רבים סובלים מבעיות בעור. פריחות, סימני לידה, אלרגיות ועוד מגוון רחב של בעיות עור. לכן במקרים כאלה יש ללכת לרופא עור מומחה ובעל רזומה עשיר. במרכז רפואי פרטי תוכלו לבחור את רופא העור על פי כל הקריטריונים האלו. כאשר אנו מחפשים רופא עור פרטי לילדינו חשובה לנו בין ביתר גם הגישה לילדים. יחסי האנוש של הרופא חשובים לא פחות מהידע, הניסיון והמומחיות.

לסיכום, לבחירה שלנו ברופא עור פרטי יש מספר מרכיבים. לכלנו חשוב מקצועיות הרופא ואיכות הטיפול. מעבר לכך, כל מטופל בוחר לשים דגש על דברים שונים. יש כאלה שהמחיר מאד חשוב להם וכאלה שיחסי האנוש של רופא העור יותר חשובים. היתרונות של טיפול במרכז רפואי פרטי הם גם טיב הרופאים, הניסיון, המומחיות בתחום, היחס האישי ושירותי המרכז כולו. ושנהיה בריאים!

הוסף תגובה

כדי להוסיף תגובה עליך להיות גולש רשום באתר

   
עדיין לא התפרסמו תגובות.