4 טיפים לבחירת מעצב פנים

4 טיפים לבחירת מעצב פנים

המודעות בישראל הולכת וגדלה בכל מה שנוגע לעיצוב הבית- הישראלים מבינים שעיצוב הבית הוא דבר חשוב ושאפשר לעשות אותו כמעט בכל תקציב- מתקציב מינימום של אלפים בודדים ועד עשרות ומאות אלפי שקלים. אז איך בוחרים מעצב פנים? הנה ארבעה טיפים שיעזרו לכם להחליט:

איך בוחרים מעצב פנים?

1. הכלל הראשון שצריך להנחות אתכם הוא הכימיה- לא משנה איך מצאתם את מעצב הפנים שאתם נפגשים, חשובה הכימיה וההבנה ביניכם. אם לא תרגישו כימיה עם המעצב, שהוא מבין אתכם, את הצרכים שלכם ואת הרצונות שלכם- עדיף שתוותרו עליו. אתם לא רוצים להיכנס לתהליך כזה שלוקח המון משאבים ואנרגיה עם מישהו שיש סיכוי שתריבו איתו או יבנה לו בית לא כמו שאתם דימיינתם ועוד תצטרכו לגור בו. כמובן שעיצוב הבית הסופי יהיה שילוב של מה שאתם רוצים וצריכים עם מה שהמעצב המליץ ורואה לנכון לעשות.

2. מעצב פנים מומלץ– מעצב פנים שקיבלתם עליו המלצה מחברים, משפחה, שכנים או מכרים זאת תמיד אופציה טובה, קלה ואפילו טבעית. כפי שהזכרנו קודם, הכימיה איתו חשובה והעובדה שהמליצו לכם עליו היא אמנם סימן טוב אבל לא כל מה שמתאים לאחד טוב גם לאחר ולכן בידקו אם הוא מתאים לכם, אל תבחרו בו רק כי המליצו.

3. מיקום- כדאי לחפש מעצב פנים שיהיה באזורכם על מנת שיהיה לכם קל להיפגש (סביר להניח שתהיה יותר מפגישה אחת). זה לא אומר כמובן שצריך להתפשר על המעצב אבל מיקום הוא כן משהו שכדאי לחשוב עליו.

4. אינטרנט- השנה היא 2018 וחיפוש בגוגל הוא הדבר הכי הגיוני לעשות. מה לחפש? מילים כמו “מעצב פנים” או “מעצב פנים מומלץ” הן מילות חיפוש טובות. היכנסו למספר אתרים, בידקו את הרקע של המעצב או מעצבת הפנים ולאחר מכן חפשו דף פרויקטים שם תוכלו לראות פרויקטים קודמים- כך תוכלו לקבל מושג על סדר גודל הבתים שעיצב, סגנון העיצוב שלו וכמובן- רעיונות לעיצוב הבית שלכם.

הוסף תגובה