3 סיבות לבחור במרזבי אבץ לבית

אם הבית שלכם נבנה ברגעים אלו ממש, אתם חייבים לדאוג לכל פרט ופרט. אחד הפרטים שאולי נראים קטנים אבל בסופו של דבר ובעיקר בימות החורף הגשומים מתברר עד כמה הם גדולים, הוא המרזב.

למה דווקא המרזב?

כי המרזב הוא המתקן שתפקידו לנקז את מי הגשמים מהגג, ולדאוג לכך שהם יזרמו אל מעבר לשטח הבית, ולא יחלחלו אל פנים הקירות. לכן, חשוב מאוד לבחור במרזב איכותי ועמיד שיספק לכם שקט בנושא למשך שנים רבות, כאשר לבחירה דווקא במרזב אבץ יש בהחלט את כל הסיבות.

כל הסיבות לבחירת מרזב אבץ

יש שלוש סיבות עיקריות לבחירת מרזב אבץ:

  • עמידות לאורך זמן – אמנם אבץ היא מתכת עדינה, אולם כאשר היא מיוצרת בצורה הנכונה, היינו, כשהיא חלק מסגסוגת מיוחדת המיועדת לייצור מרזבים – היא יכולה להחזיק מעמד גם במשך שנים ולעמוד איתן גם אל מול פגעי מזג האוויר האיתנים. בחירת מרזב אבץ המיוצר על פי כל דרישות התקן, היינו – מרזב העשוי מאבץ בעובי של 0.7 מילימטרים, תאפשר לכם להיות בטוחים שהמרזב שלכם עמיד מאוד.

 

  • גמישות – האבץ היא מתכת מאוד גמישה, ותכונה זו מאפשרת לייצר מרזבי אבץ בהתאמה מלאה למבנה עצמו ולהעדפה האישית שלכם. התוצאה: ניתן לקבל מרזב אבץ בעיצובים מעניינים במיוחד, אשר מוסיפים הרבה מאוד למראה הכללי של המבנה.

 

  • גוונים שונים – מרזב אבץ מגיע בשלושה גוונים: אבץ טבעי, אפור ושחור, כך שהוא יכול להתאים לכל גווני הקירות. התאמה של גוון המרזב לצבע הקיר תאפשר לכם לשמור על אסתטיקה ברמה מאוד גבוהה, וליהנות מחזית מבנה מטופחת ויפה.

על מה חשוב לשים דגש?

אין בכלל ספק, כי מרזב אבץ הוא מרזב חזק ועמיד, שאם הוא מיוצר על ידי חברה מובילה על פי כל התקנים המחמירים ומותקן על גבי המבנה בצורה הנכונה, יוכל לשמש אתכם במשך שנים. על מנת שאכן כך יהיה, חשוב מאוד לרכוש מרזבי אבץ רק מחברה המייצרת אותם על פי דרישות התקן מאבץ בעובי של 0.7 מילימטר ולוודא שההתקנה מתבצעת על גבי תשתית מתאימה שתאפשר למרזב להתמודד גם עם זרימת מים חזקה.

פנייה לחברה המתחייבת לספק לכם מרזב אבץ המיוצר על פי כל דרישות התקן, ווידוא שההתקנה מתבצעת על ידי מתקינים מוסמכים ומנוסים, תבטיח לכם שביתכם יהיה מאובזר במרזב איכותי באמת, אשר יצליח להתמודד גם עם כמות גדולה של גשמים.

זכרו: הדברים הקטנים הם אלה שבהם נמצא אלוהים, ולכן כשבונים או כשמשפצים בית, אסור לשכוח אותם בין כל שאר העניינים. בחירת מרזב אולי נראית כדבר שולי, אבל אם בוחרים מרזב לא איכותי, רואים כמה הדבר עקרוני מיד עם הגעת עונת הגשמים. בחירה במרזב אבץ והתקנה מקצועית שלו יאפשרו לכם להיות בטוחים, שהמים לא יחדרו מהגג פנימה, לפחות במשך מספר חורפים.

הוסף תגובה

כדי להוסיף תגובה עליך להיות גולש רשום באתר

   
עדיין לא התפרסמו תגובות.