3 יתרונות חשובים שכאי לכם לדעת – תמ"א 38

מהותה של תכנית תמ"א 38 הינה לבצע חיזוק של יסודות הבניין, כך שבמקרה של רעידת אדמה , הבניין יהיה יציב ככל שניתן ולא יתמוטט.

התכנית צוברת תאוצה, נוכחת וקיימת במגוון רחב של אזורים וערים בארץ. לא מעט בעלי דירות יוצרים קשר עם  יזמים שמתמחים בתמ”א 38 ומעוניינים בעצם להוציא לפועל ולהפוך את הבניין שלהם ורמת חייהם לטובה יותר .

פרויקט תמ”א 38 – מאופיין בהשבחת הנכס בעשרות אחוזים ללא עלות מצד בעלי הדירות.  אלה טוענים כי, התהליך הוא ארוך ומייגע ולפעמים יש דייר סרבן בבניין שמעלה קשיים ואף פעם לא מתרצה,אבל כאשר מגיעים לנקודת הסיום והפרויקט בבניין הגיעה לשלמותו – כולם מרוצים, ונהנים מרמת חיים שונה לחלוטין.

התועלות עבור הדייר

1.שיפור רמת החיים

הדירה הישנה שחיינו בה,מתרחבת ומתקבל מבנה חדש ומודרני: הוספה של 25 מ”ר שברוב המקרים מתבטא כחדר ממ”ד, הוספה של מרפסת שמש. חנייה פרטית ולעיתים גם מחסן. וכמובן שיפוץ פנימי וחיצוני של הבניין.

2. ערך הנכס – עולה

כאשר מבצעים חיזוק ליסודות הבניין, משקיעים בשיפוץ הלובי, בשביל הכניסה לבניין, בחזות הבניין, ובנראות הגינה המשותפת לכלל הדירים. וכמובן כאשר נעשה גם שיפוץ בפנים מבנה הדירה.

3. חשש מפני רעידת אדמה-בטחון אישי

 

כחלק מהפרויקט – מה ההטבות

ניתן להוסף לדירה חדר ומרפסת שמש. מלבד תוספת זו מבצעים שידרוג לבניין, עבור כל הדיירים, תוספת של מעלית, חיפוי ושיפוץ חיצוני של כל הבניין, חידוש חדר המדרגות, שיפוץ הלובי, החלפת חלונות ושיפוץ של שביל הכניסה לבניין והגינה המשותפת.

 

הוסף תגובה

כדי להוסיף תגובה עליך להיות גולש רשום באתר

   
עדיין לא התפרסמו תגובות.