איך להתכונן לקראת גיוס קיץ?

גיוס לצבא הוא תהליך לא פשוט בכל עונות השנה, ויש להתכונן אליו היטב

כל ישראלי מגיע בסופו של דבר לצומת הדרכים המשמעותי ביותר בחייו עד לאותו הרגע – יום הגיוס לצבא. אין כל ספק כי לא מדובר בתהליך פשוט כל כך, ועבור רבים מאתנו מדובר בתהליך שיש בו לא מעט קושי פיזי, נפשי ופרקטי – המעבר מאזרחות, מלימודים בבית הספר ומחיקם החם של אמא ואבא למערכת הגדולה שלעתים מרגישה גם מנוכרת הוא מעבר לא פשוט כלל. עם זאת, ככל שאנחנו מגיעים מוכנים יותר ליום הגיוס, התהליך כולו והמעבר הזה הופך לפשוט יותר וקל יותר – ועם רשימת ציוד למתגייס, הציוד הנכון וההכנה הפיזית והנפשית בהחלט ניתן לעשות זאת היטב.

איך להתכונן בצורה הטובה ביותר לקראת גיוס קיץ, ועל מה חשוב להקפיד באופן ספציפי?

  • הכנה כללית לגיוס – ישנם כמה וכמה דברים שכדאי לכל מתגייס, בכל ימות השנה, לבצע עבור תהליך נכון של גיוס. אחד הדברים האלה הוא הכנה פיזית – הקפדה על שגרה נכונה של כושר גופני לפני הצבא, גם בשביל הבריאות וגם בשביל להכין את עצמנו לתנאים המפרכים של תהליך ההכשרה הראשוני שלנו. עוד דבר שכל אחד צריך לבצע הוא לנהל רשימת ציוד למתגייס, ולהבין בדיוק ובאופן מסודר מה צריך לרכוש ולהביא ליום הגיוס ולתהליך ההכשרה.
  • להתכונן לגיוס קיץ – לגיוס קיץ, שמתרכז בעיקר בחודש אוגוסט, יש מאפיינים ברורים משלו באשר לציוד שנחוץ ולדגשים החשובים. רשימת ציוד למתגייס בחודשי הקיץ כוללת בעיקר בגדים נוחים וקלילים עבור ימי הקיץ – מגופיות, דרך מכנסי ספורט, ועד בגדים תחתונים מתאימים. עוד דגש חשוב ביותר למתגייסים בחודשי הקיץ הוא כל מה שנוגע למים – אל תצטרפו לסטטיסטיקה של התייבשויות ומכות חום בטירונות קיץ, הקפידו באופן עקבי על שתיית מים מרובה ותכינו את עצמכם לזה מראש.

כשאתם מגיעים מוכנים ומסודרים ככל הניתן ליום הגיוס, התהליך כולו הופך לפשוט יותר

ניהול רשימת ציוד למתגייס בצורה מסודרת לפני הגיוס הופכת את התהליך כולו לפשוט יותר – וההכנה האמיתית שנשארת לכם לאחר מכן היא הכנה נפשית. אין ספק כי לא מדובר בתהליך קל – אבל זהו תהליך אפשרי ביותר עבור וחשוב ביותר בחיים של כל ישראלי.

הוסף תגובה

כדי להוסיף תגובה עליך להיות גולש רשום באתר

   
עדיין לא התפרסמו תגובות.