5 הטעויות הנפוצות במהלך הפקת האירוע

 

1.מה שיותר יקר בהכרח יותר טוב

מדובר על אחת מהטעויות הנפוצות ביותר, שבעלי אירועים רבים נופלים בהן. בעת שאתם מפיקים אירוע, אתם עתידים לפגוש בהמון ספקים שונים. כחלק מבניית האירוע, לבטח תגיעו לשלב שבו תיצרו סקר שוק והשוואה בין הספקים השונים. חשוב שתדעו, כי אין כל קשר בין העלות שדורש ספק מסויים ובין טיב ואיכות העבודה שלו. לפני שאתם חותמים חוזה עם ספקים, חשוב שתקראו המלצות על מנת להאיר את דמותם ולנסות להבין האם המחיר שהם דורשים אכן ראוי ומקובל בענף.

 

2.יש צלם אחד באירוע, זה לגמרי מספיק

ישנם אירועים בהם בעלי האירוע מסתפקים בצלם אחד בלבד. כיום, בעת שהאורחים רוצים תיעוד וגם אתם רוצים תיעוד, הרי שצלם אחד ממש לא מספיק. על מנת לתעד את האירוע שלכם על הצד הטוב ביותר, הצטיידו לפחות בצלם סטילס אחד ובצלם וידאו אחד. בנוסף אליהם, כדאי ומומלץ לשלב גם צלם מגנטים, המתרכז בעיקר בצילום ותיעוד של האורחים שלכם. זיכרו, האירוע שלכם הינו אירוע של פעם בחיים. אם לא תתעדו עכשיו – אז מתי?

 

3.רק ביום חמישי כדאי לחגוג

ישנה סברה כי רק ביום חמישי כדאי לחגוג את האירוע. בעלי אירועים רבים רוצים להבטיח כי כל האורחים שהם הזמינו יגיעו אל האירוע, ועל כן נוצרה נוסחה כי יום חמישי מבטיח כי כולם יגיעו ללא יוצא מן הכלל. יום חמישי הוא יום שעולה לכם יותר כסף, והוא ממש לא מבטיח כי כל האורחים יגיעו. חשוב שתזכרו, כי האורחים שהזמנתם אל האירוע שלכם הם המשפחה והחברים הקרובים אליכם, כך שאין כל חשיבות ליום שבו תחגגו – הם ירצו לשמוח איתכם ולהיות ביום הגדול שלכם בכל יום שבו תבחרו לחגוג.

 

4.לא צריך לעשות סידורי שולחנות, האורחים כבר יסתדרו

טעות נפוצה שאסור לעשות אותה! סידורי השולחנות הם דבר הכרחי וחיוני מאד לטובת הצלחת האירוע שלכם. לאחר שעשיתם את אישורי ההגעה, חשוב מאד לסדר את קהל האורחים שלכם על פי שולחנות ממוספרים. מה שעתיד לקרות אם לא תעשו רשימה שכזו, היא שלאחר שלב קבלת הפנים, ידהרו האורחים אל עבר השולחנות במתחם וינסו לתפוס מקומות. זה עלול ליצור לכם בלאגן ובעיקר אי נעימות.

 

5.אפשר לדלג על שלב קבלת הפנים

שלב קבלת הפנים הוא אחד מהשלבים היפים ביותר באירועים וחשוב מאד לא לדלג עליו. זוגות רבים מחליטים להמתין בחדר החתן והכלה, ילדי המצווה ממתינים בחדר ייעודי על מנת ליצור כניסה דרמטית ובימי הולדת מגיע בעל השמחה לאחר שכל האורחים כבר הגיעו. שלב קבלת הפנים הוא שלב נפלא באירוע, המאפשר לכם להתחבק ולהתנשק עם מיטב האורחים שלכם. זיכרו כי שלב קבלת הפנים אורך לערך כשעה וחצי, כך שחבל מאד שתפסידו שעה וחצי מהאירוע שלכם.

הוסף תגובה

כדי להוסיף תגובה עליך להיות גולש רשום באתר

   
עדיין לא התפרסמו תגובות.