קבלני איטום

 

איטום וזיפות גגות, זה כינוי לחומרים או טכנולוגיות שמשמשים למניעת מי גשמים שיחדרו מהגג או הקירות למבנה. חברות שמנהלות אותן קבלני איטום, אלה הן חברות אמינות שיש להן ידע רב בכל סוגי האיטום. חומרי הגלם הם שונים ויש להתאים את חומר הגלם בהתאם לאיטום הקודם על הגג  יש להתרשם מאיכות העבודה ש קבלן האיטום ואם תוכלו, ניתן יהיה לבקש ממנו טלפונים של לקוחות שאצלם ביצע איטום, כך שתוכלו לשמוע המלצות ולהחליט יותר בלב שלם לקחת את אותו הקבלן שיבצע עבורכם את האיטום הדרוש.

"אוטמים אונליין" מתחייבים ללקוחותיהם לאיכות ואחריות

לרוב קבלני איטום מגיעים מהמלצות של חברים או מכרים, אך במידה ואין לכם כתובת או טלפון של אחד מהקבלנים הטובים בתחום זה, ניתן יהיה לבדוק בפורומים שבהם ממליצים על בעלי מקצוע מהסוגים השונים וכן, תוכלו למצוא אינדקסים של בעלי מקצוע מומלצים בתחום האיטום.

 

בקשו את תעודת האחריות לאחר האיטום

 

קבלן איטום מקצועי, יעניק  אחריות על פי חומר האיטום. למשל אם האיטום התבצע באמצעות יריעות ביטומניות האחריות תהיה על 10 שנים וכן תקבלו אחריות כזו. הדבר החשוב ביותר הוא לא לבצע את האיטום בחורף או להיזכר מאוחר שאתם צריכים לבצע איטום, היות והעבודה תהיה בעייתית והאיטום לא יהיה תקין במאת האחוזים. ישנם כל מיני סוגים של איטום ולכן, כדאי  כי יהיה לכם כמה שיותר חומר על סוגי האיטום אם קירות, גגות או רצפות, מרתפים ומקלטים, היות ובדרך זו תדעו מה נכון ואיזה איטום יבחר הקבלן שעל פי הידע שלכם שרכשתם באמצעות המידע  האיטום יתאים.

 

וודאו כי לקבלן האיטום שבחרתם, יש אישורים כקבלן  איטום, אם ממשרד התמ"ת או מקורסים שונים שמוכרים ע"י משרד העבודה. בררו כמה שנות ווק יש לקבלן, מי נמנה עם לקוחותיה ואם הוא מבצע את כל סוגי האיטום. בקשו לפחות שלוש הצעות מחיר, לפני שתחליטו מי מהקבלן יתאים לכם לאיטום הגג, הקיר או הרצפות.

 

בחרו קבלן שמתמחה באיטום הדרוש לכם

 

יש לבחור קבלן איטום שמתמחה בסוג האיטום הדרוש לכם, למשל איטום גגות מרוצפים שהוא איום מעט מורכב, יש להתעניין מי מהחברים או קרובי המשפחה שלכם ביצע איטום על גג מרוצף ואם היה מרוצה, כך שהבחירה של קבלן איטום זה, תהיה קלה ובטוחה יותר. כדאי כי תמצאו קבלן איטום שיהיה קרוב לאזור מגוריכם, כך שיהיה לו יותר קל להגיע וכן, העלות של האיטום  תהיה סבירה יותר.

 

הוסף תגובה

כדי להוסיף תגובה עליך להיות גולש רשום באתר

   
עדיין לא התפרסמו תגובות.