גו ליידי – אימון כושר לנשים

תכירי את גו ליידי – אתר כושר לנשים בלבד! הקיים מזה 5 שנים ברשת האינטרנט ומביא עימו בשורה חדשה לעולם אימוני הכושר בקרב האוכלוסיה הנשית בישראל. האתר נועד לקהל הנשים בישראל ומספק מענה מקצועי והולם בכל הקשור לעולם הבריאות והפיטנס. השירותים השונים המוצעים באתר חלקם בתשלום כמו: אימוני כושר אישיים, ואילו אחרים ללא תשלום כמו: כתבות מעניינות, טפים בריאותיים וסרטוני כושר.

מה תוכלי למצוא באתר GO LADY?

אתר גו ליידי – אימון כושר לנשים, מאגד בתוכו את כל מה שתרצי לדעת בנוגע לפעילות גופנית לנשים בלבד. באתר תמציאי מידע רב בנושאים מעניינים מבחינה ספורטיבית כמו: עלויות של אימון כושר אישי לנשים, פינת וידאו ובה תרגילי כושר מצולמים ומתורגמים, דגשים לגבי פעילות גופנית בהריון ואחרי לידה.

חשוב שתדעי, כי האתר מתעדכן מדי יום עם כתבות חדשות וחומרים חדשים שכולם קשורים לעולם הנשי. מאחורי האתר, קיים צוות של מאמנות כושר אישיות, כותבות תוכן, אחראית שירות לקוחות, וכמובן אחראית מכירות.

מהי הייחודיות של GO LADY?

  • בידול – אתר כושר לנשים בלבד, עם דגש לנשים ולא לגברים. לשם כך, קיימים אתרים אחרים ברשת
  • ניסיון – צוות האתר הינו בעל ניסיון רב של שנים בתחום ההדרכה, השירות והמכירה
  • אלפי לקוחות מרוצים – יש לנו המון לקוחות מרוצים שהגיעו אלינו דרך המלצות או גוגל
  • שירות מהיר – אנו מתחייבים להעניק לך את השירות הטוב ביותר בזמן המהיר ביותר תוך התייחסות לבקשתך
  • מחירים נוחים – אנחנו לא הכי זולים בשוק, אלא אנו מעניקים תמורה מלאה בהתאם לכספך
  • יש עם מי לדבר – ניתן לפנות אלינו במייל info@go-lady.co.il  או בטלפון 03-6570270 לכל שאלה או בקשה

לסיכום, עולם האימונים בישראל רווי ופופלארי על כן את תקבלי אינספור הצעות מחיר אטרקטביות. קיימות חברות וותיקות עם ניסיון ומוניטין ואילו חברות חדשות שנמצאות בצמיחה עם פחות ניסיון. עלייך לקבל החלטה, ואת מוזמנת לנסות אותנו על ידי שיחת טלפון ואם תרצי כמובן שתוכלי לקבוע פגישת אימון מסודרת בתשלום אצל אחת מהמאמנות שלנו.

הוסף תגובה

כדי להוסיף תגובה עליך להיות גולש רשום באתר

   
עדיין לא התפרסמו תגובות.