5 דברים שיעשירו את מסיבת הרווקות 

יש לא מעט דרכים שניתן לעשות במסיבת הרווקות, שיוכלו להוסיף ערך, כייף ולהכניס את הבנות לרוח החגיגה. ריכזנו עבורך 5 דברים שיעשירו את המסיבה

  1. משחקים

את יכולה להכין שלל משחקים משעשעים שיגבשו את הבנות החוגגות. תוכלי להכין משחק “הכר את הכלה” שזה סוג של טריוויה שבעזרתו תוכלי לבדוק האם החברות מכירות היטב את הכלה. תוכלי לחלק את השאלות כך שחלק יתמקדו בכלה וחלק יתמקדו בארוסה, והבנות יוכלו לבחור את השאלות. מי שלא הצליחה לענות נכון על השאלה, היא תיאלץ לעשות משימה או לשתות. רעיון נוסף למשחק הוא חבילה עוברת עם שאלות ומשימות משעשעות. רצוי להוסיף גם שאלות שמתמקדות בבנות עצמן ולא רק בכלה, כדי שגם האחרות יוכלו להכיר את כל הבנות ולא רק את הכלה.

  1. קייטרינג

עוד דבר שיכול להעשיר את מסיבת הרווקות הוא אוכל טעים ומיוחד. את יכולה להזמין קייטרינג לאירועים ואותה החברה תדאג לספק למסיבה מגשי אירוח מעוצבים להפליא שיתאימו לרוח המסיבה. מומלץ להזמין קייטרינג חלבי שלא יהיה כבד בבטן, או קייטרינג המורכב ממגשי פירות מעוצבים, קינוחים ופטיסרי כך שיהיה כייף לאכול אותו וליהנות גם מהשתייה.

  1. הפעלה על ידי מפעילה או סקסולוגית

עוד דבר שיכול להעשיר את מסיבת הרווקות היא מפעילה שתדע לגבש את הבנות, במיוחד כשחלק מהבנות לא מכירות אחת את השנייה. היא תדע להשרות אווירה נינוחה ולהפעיל את כולן כך שיזרמו עם המשימות. היא גם תדע לתת תשומת לב לכלה ולהעניק לה תחושה שהיא מיוחדת.  ניתן גם להביא סקסולוגית שתוכל להעביר מהידע המקצועי שלה ואף להעביר את הערב בצורה סטנדאפיסטית בנושא חיי המין.

  1. מתנות לכלה

אפשר לארגן שכל אחת מהחברות תקנה מתנה סמלית לכלה, לא חייב שיהיה יקר, אך שתהייה לו משמעות. מדובר במחווה מרגשת שתשאיר לכלה מזכרת מהאירוע. תוכלו גם לארגן מתנה משותפת כמו אלבום משותף של כל החברות.

  1. אביזרים

אביזרים יכולים להוסיף מאד למסיבה, במיוחד מבחינה עיצובית. מספיק שהקשים והכלים יהיו צבעונים או קצת שונים מבחינת העיצוב, רצוי להוסיף גם קישוטים כמו סרטים ובלונים מסביב, או קישוטים מעוצבים שיוכלו להכניס את הבנות לרוח החגיגה.

תהנו!

הוסף תגובה