האיפור יכול לעזור לכן להשיג מטרות עיסקיות

רובן המכריע של נשים (וגם חלק מגברים) משתמשות בתכשירים קוסמטיים, אבל משתמשות בהם לא סתם ככה, אלא בתור אמצעי להשגת מטרות מסוימות, שלוטש כתוצאה מכוח ההרגל. אז תנצלו אותו ביעילות המרבית!


יותר ממחצית מהרושם הראשוני שהאדם יוצר מושפע מהמראה החיצוני. הוא מסייע או מפריע לתקשורת יעילה ולעבודה. ייעוץ יותר מפורט ומותאם אישית תמיד תוכלו לקבל אצל קוסמטיקאית טובה או אצל יועץ תדמית. אני אתן רק מספר עצות:


1. בזמן שאתן מתאפרות תתבססו על המראה שהיה יכול להיות לכן אילו הייתן ממלאות את התפקיד בו אתן מעוניינות, ולא את התפקיד שאתן ממלאות עכשיו.


2. מעט מדי איפור זה לא פחות מזיק מאשר יותר מדי איפור. זו היא דעתי, ומרבית המומחים בתחום המראה החיצוני מסכימים איתי.


3. תעמדו עם הגב למראה. תסתובבו במהירות. מהו הדבר הראשון שהסתכלתן עליו? זהו בדיוק האזור שמחייב הפחתה או הוספה בכמות ובאיכות של תכשירים קוסמטיים.


4. ממש לא הכרחי לבזבז אלפי דולרים מדי חודש בשביל להראות בהתאם. בענף הקוסמטיקה ישנם מקרים בהם תכשירים זולים יותר יתאימו לכן יותר מתכשירים יקרים. תכשירים שמחירם נמוך פי 10 יהיו פחות טובים רק ב- 10-20% – כיוון שאתן לא משלמות תמורת סמל מסחרי ידוע.


5. תסתכלו על נשים אחרות. איך הן נראות? איך זה מותאם להצלחה העסקית שלהן?


6. מדי פעם תבחנו מחדש את היחס שלכן לנושא השימוש בתכשירים קוסמטיים. הכול זורם, הכול משתנה.מאת צביקה ברגמן, איש עסקים, מחבר רבי המכר בתחום שוק ההון


 המקור: Homebiz – רעיונות גדולים לעסקים קטנים

הוסף תגובה

כדי להוסיף תגובה עליך להיות גולש רשום באתר

   
עדיין לא התפרסמו תגובות.